[]

digiturk play smart tv uygulaması

Pazar günkü maçı izlemek için digiturkten satın alalım diyoruz. Arkadaşımda lg tv var, digiturk ün sitesine girdiğimiz zaman 34 tl bilgisayardan izlemek, 45 tl de smart tv app inden izlemek şeklinde 2 farklı fiyat vermiş durumda.

Bu iki yayın arasında kalite farkı var mı? Yoksa direk bilgisayarı tv ye bağlayıp izlesek oluyor çünkü normalde.


 
Sezonluk satın alınca HD ve SD kaliteleri arasında fiyat farkı var ve TV uygulaması sadece HD alındığında çalışıyor. Sanırım burada da aynı durum geçerlidir, yine de arayıp sorun bence.


  • atary  (22.10.15 01:14:01) 
smart tv den izleyebilmek için 45 tl olanı alman lazım. zaten 34 tl den satın alırken tv seçeneği de çıkıyor. onu seçmen lazım. hiç deneyimlemedim smart tv den, ama +10 tl ver 45 tl ye al, iki seçeneğide denemiş olursun kalite farkını.


  • onurrrrr  (22.10.15 03:13:34 ~ 03:15:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.