Temizlik Şirketi önerisi (Ev Temizliği için) - İstanbul Anadolu yk.

selamlar,

artık düzgün ve işini güzel yapan gündelikçi bulmak çok zor hale geldi. ya umarsızca evdeki eşyaları kırıp parçalıyorlar, ya fırsat bulduklarında yürütmeler vs oluyor. başka şeyler de duydum ama onlar ekstrem örnekler tabii.

sanırım son zamanlarda ev temizliği için de şirket tipi oluşumlar türemiş. birkaç kişi, kendi temizlik malzemeleriyle gelip, hızlıca temizliği yapıp gidiyorlarmış. bu konuda çok cahil olduğumu belli etmiş olsum sanırsam, şimdi öneri isteme kısmına geçeyim:

kendinizin de kullandığı, güzel çalışan, eli çabuk ve en önemlisi memnun kaldığınız böyle bir şirket var mıdır bana önerebileceğiniz?

başlıkta da belirttiğim üzere, yer İstanbul Anadolu yakası. semt de farkediyorsa Kozyatağı, Bostancı veya Kadıköy olabilir.

şimdiden teşekkürler, tertemiz günler!

takip.

şirket değil de kadın biliyorum bir kaç tane.
  • [silinmiş]  (21.10.15 08:37:25)
internette de bulamıyorum işin garibi. abuk subuk siteler çıkıyor karşıma, hiçbiri de güven vermiyor. ya da ben düzgün aratamadım konu cahili olduğumdan...

  • loveinaflipbook  (21.10.15 10:07:14)
pirpak temizlik var ben onu çağırıyorum. her kadın aynı derecede iyi temizlemiyor ama en azından güvenilirler 2 senedir onlar geliyor

  • sta  (21.10.15 10:07:22)
Ben iki yıl önce bir kaç defa Europak diye bir firmadan hizmet aldım. Memnun kaldım. Acıbadem'de firma. Yalnız Gürcü bayan gondermesinler yanlış anlaşılmasın ırkci değilim :) Bizim türk hatunlar gibi cillop temizlik yapamıyorlar :)

  • old possum  (21.10.15 11:06:59)
mutlubiev.com

oldukça memnun kaldım.
  • robin crusoe  (21.10.15 11:13:03)