Pokerden anlayanlar bir bakabilir mi?

Ekteki videoda 7:13 civarlarından sonra olan olay nedir?İngilizcem tam olarak anlamaya yetmedi,şimdiden teşekkürler.

www.youtube.com

kadin 60 bin artirmis, koroknai oyuna all in demis. sonra ucuncu adam fold demis, all in diyen adam oyun bitti diye karti acmis ama dorduncu hala oyunda oldugu icin oyun bozulmus.

anladigim bu.

sonra da kagidi acip oyunu bozan koroknai'den mecburen 60 bin artiran kadina o kadar para vermek zorundasin diyorlar.
  • bohr atom modeli  (21.10.15 03:10:13 ~ 03:12:50)
vay be adamın mallığı yüzünden kadının pocket kingsi güme gitti ne saçma kuralmış böyle.

teşekkürler.

adamın eli hakkında herhangi bir bilgimiz yok ama değil mi ya da ben mi fark edemedim?
  • mesa  (21.10.15 03:14:47 ~ 03:26:34)
kadın ile adam arasında geçen bir durum bu. kadın 60 bin artırmış, adam all in demiş, üçüncü oyuncu fold demiş. daha sonra adam, kadın cevap vermeden kartlarını göstermiş. gösterdiği için de oyun askıya alınmış ve sonucunda adamın kadına 60 bin ödemesine karar verilmiş. benim anladığım bu oldu.

adamın eli hakkında bilgimiz yokmuş, bir önceki oyuna bakmışım :)
  • devilred  (21.10.15 04:04:41 ~ 04:10:20)
Yok abi ben de tekrar dinledim de kadın 60 bin artırıyor adam all in diyor,big blind olan kişi fold diyor ondan sonra da adam kadını unutup kartlarını mı açıyor(ki açıyorsa adamın elini falan görmedim ben) kartları ortaya mı atıyor öyle bir şey.

  • mesa  (21.10.15 04:10:40)
şöyle de bir durum var ki kadın oyunun devam etmesini istiyor, call dedim diyor ama kural gereği oyun devam edemiyor ve 60 bin ile yetinmek zorunda kalıyor. üzgün olması o yüzden.

  • devilred  (21.10.15 04:14:19)
adam oyun bitti diye kartları açmamış, kartları kapalı olarak atmış ve diğer kartların arasına karışmış.

  • archmage mahmut  (21.10.15 04:15:16)
"cards falling down" diyor, bu durumda mahmut'un dediği daha mantıklı. eli de görmüyoruz zaten. kadının fold dediğini düşünüp oyunu aldığını sanmış olmalı. kartları atınca da diğer kartların arasına karışmış olmalı kartları.

  • devilred  (21.10.15 04:18:46)
beyler gözünüzden anlayıp yazmayın şuraya

1-baumann +60k
2- kokoroi all in
3- fold
sıra baumann da
adam 3. foldlayınca atmış kartları (kapalı)
ne bok yicez diye tartışıyorlar
  • cenkertem.afc  (21.11.15 01:02:10)