[]

mahcup etmeden nasıl ücret ödenir

benden birkaç yaş büyük birinden özel ders alıcam da oarayı dersin sonunda alabilirsem sevinirim. dedi zarfın içinde versem zarf yetişmez direkt sayıp eline mi vereyim zaten hesap öderken de parayı açıktan sayıp gizli koyyorum
 
zarfın içinde verilmeli. görgü kuralıdır. zarf yetişmez diye düşünmeyin, mecbur kırtasiyeden falan paket halde zarf alacaksınız. en temizi odur.


  • microfiction  (20.10.15 22:53:48) 
Hicbir sey yok mahcup olacak. Agziniza emeginize saglik hocam tesekkur ederim deyip onceden hazirladiginiz parayi verebilirsin bence.


  • floydian  (20.10.15 23:00:01) 
kesinlikle zarf +1


  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (20.10.15 23:08:51) 
kesinlikle zarf değil. yıl 2015 la ne zarfı ya. görgü kurallarını da uyduralım artık şu seneye ufak ufak. git adamdan hesap numarasını iste, eft yap. ne sen uğraş, ne o uğraşsın.


  • klassno  (21.10.15 00:29:39) 
"karşıdaki bunu önemsemese bile" siz önemsiyorsanız ille de zarf. mektup zarfı boyutunda olması gerekmez, ama A4 boyutunda zarfa da sığmıyorsa EFT.


  • tedirginlik hucresi  (21.10.15 00:51:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.