Ayrilmalarina sebep oldum galiba

Alt komsum erkek yalniz yasiyor ben de ayni sekilde kadin yalniz yasiyorum bir is icin esya tasinacakti ihtiyacim oldu alt komsuyu cagirdim o da o esnada sevgilisiyle disari cikiyormus sevgiliyi kapida birakip yukari cikti bana yardima.sonra kiz kapiyi carpti gitti.baya da kavga ettiler sizce kiz mi kezban ben mi hatali ?

sevgilisiyle dışarı çıktığını gördüğün halde "neyse sizin programınız varmış galiba, başka müsait bir zamanda artık :)" diyebilirdin bence.

şu anlattığın durumdaki en masum ve mağdur kişi alt komşunun sevgilisi, orası kesin.
  • loveinaflipbook  (20.10.15 09:34:02)
trollsün esin.

(bkz: fahriye abla)
  • [silinmiş]  (20.10.15 09:42:10)
"Daha önce de çağırmıştır, neler neler yapmışlardır" intibaı oluşturmuşsun.

  • arnold schwarzeneger  (20.10.15 09:44:21)
@arnold schwarzeneger bu durumda sevgilisine guvenmesi gerekmiyor mu ?

  • Esinsin  (20.10.15 09:46:28)
Hahahhah efsane duyuru olmus

  • kosun lan mevzu var  (20.10.15 09:49:03)
Ahaahah... Etraf böyle cins kadınlarla dolu yaa..
(bkz: kezban)

Çocuk yakışıklıysa yürü hatta :D
  • lcha  (20.10.15 09:53:56)
@Icha ben mi kezban ?

  • Esinsin  (20.10.15 09:54:45)
kiz senin uslubunda bir sey hissetmis olabilir. kiza selam vermediysen, yokmus gibi davrandiysan, istedigin sey normalde tek basina yapabilecegin birseydiyse, acil onemli degilse vs. vs. adam da hatali, sana sonra bakariz, cikmak uzereydim diyebilirdi.

  • jimicik  (20.10.15 09:56:53)
@esinsin yok yaw, sen değilsin tabii...

  • lcha  (20.10.15 09:59:56)
sorun ya çocukta ya kızda, sende olmadığı kesin.

  • angelofdeath  (20.10.15 10:14:24)
@esinsin tam olarak neye yardim etmesini istedin acaba?

  • jimicik  (20.10.15 10:19:26)
Niye cocukta niye kizda @angelofdeath

  • Esinsin  (20.10.15 10:28:44)
@jimicik dolap cekmesine

  • Esinsin  (20.10.15 10:29:07)
Daha ne istiyorsun işte, abiyi müsait bulduğunda özür dilemek için bir şeyler yap. Sonrası iyilik güzellik :)

  • ardolf rendall  (20.10.15 10:41:54)
çok orjinal bir durum yaşanmış :)

bence kız haklı, her kız kıskanır bu durumda, iki yalnız yaşayan komşunun samimiyetinden şüphe etmiş olabilir.
  • dafuq  (20.10.15 11:07:41)
kızılacak bir şey yok. sevgilisi kezbanmış. doğal seçilimle doğasına geri dönmüş

  • Frederick Co  (20.10.15 15:04:43)
Kızılacak tek kişi erkek komşu değil. sende de biraz suç var. adamdan hoşlanmistin dimi itiraf et? kapıcıyi cagirabilirdin

  • madeleine elster  (20.10.15 21:28:17)
durumu görüp adama "siz uygun değilsiniz şu an galiba, pardon" demediğin için sen hatalısın. kezbanlıkla ne alakası var. ama adam öküzmüş orası kesin. beraber çıkmak üzereyken sevgiliyi bırakıp gitmek nedir.

  • antikadimag  (24.10.15 22:45:55)
Sevgili olan kız hariç herkes hatalı amk. Nasıl çarpık bi ilişki çukuru bu.
Birincisi erkek olan öküz, sevgilini bırakıp başka bi kıza niye gidiyorsun.
Sen de kızla çıkacaklarını bile bile neden çağırıyorsun.

Burda kıza kezban diyenler olmuş. Yarın birgün sizin de kız arkadaşınız üst kattaki yalnız ve erkek komşunuzun gömleğini ütülemeye gitsin bakalım nasıl olacak, üstelik tam da konsere gidecekken.
  • gkn  (24.10.15 22:59:29 ~ 23:00:15)