Kopenhag vs. Stokholm

Küçük bi kış turu için hangisini tavsiye edersiniz? Yılbaşı hangisinde nefis olur? Hangisi daha ucuz?

Her ikisi de nefis olur...Her ikisi de pahali ama Kopenhag bir tik daha pahalidir..
Gece hayati Kopenhagda daha iyidir...Kopenhagi iskandinavya@nin liberal daha rahat bir sehri olarak dusunebilirsiniz..

  • zaman öğütücü  (19.10.15 22:11:12)
stockholmü kopehaga gore daha çok begenmistim, bence daha romantik, estetik..durumlar eşitlendi yukarıdaki arkadaşla, şimdi siz dusunun

  • fallopian  (19.10.15 23:07:33)
ben kopenhagçıyım ama yılbaşı stockholm daha iyi olur gibi. daha masalsı bir havası var. bi de kopenhagta yılbaşı milyon tane hava fişek patlatıyorlarmış, pek güvenli değil diyorlar:)

  • hayley williams ile evlenecek genc  (19.10.15 23:38:36)
ikisi de avrupa standartlarina gore pahali. ama ne aradigna bagli. eger gercek bi iskandinav sehri bir viking havasi tatmak istiyorsan stockholm bir adim onde. kopenhag biraz daha alman ya da hollanda sehirlerini andiriyor. kristiyana diye ozerk bi bolgesi var bu haliyle amsterdam'a da benziyor. ot, maruhana falan basi gotu dagitmak serbest.

yani aralarinda genel olarak pek bi fark yok. ikisi de hayvan gibi soguk olur bu arada. belki kopenhag yapip gunubirlik isvec sehri olan malmo'ye gidebilirsin. nerdeyse taksim - bostanci mesafesi kadar.
  • benjamin breeg  (19.10.15 23:46:18)
bence ikisini de kapsayan bir tur gibi birşey varsa ona bak. ikisi de pahalı ve soğuk son tahlilde.

  • eindaclub  (20.10.15 09:19:05)
christiania freetown'ı içerdiği için Kopenhag derim ama stokholm'ü görmedim.

  • theli  (06.11.15 12:20:32)