Columbia'cılar Buraya

Doğumgünü hediyesi olarak bir Columbia ayakkabı almak istiyorum eşime, burada değil paket yaptırıcam yani internetten alayım diyorum ama erkek ayakkabılarına da jargona da pek hakim değilim..

şimdi istediğim şu:
*hem yazlık hem kışlık olsun(böyle bir model varmış geçen konuşmuştuk)
**su geçirmesin, yağmur almasın (şimdi bakıyorum sitesinden bir "outdry" var bir de "waterproof" var, ikisi de aynı mı ya da hangisi daha iyi?
***şık ve karizmatik olsun, sadece spor ayakkabı gibi de olmasın biraz daha casual da giyilebilecek bir model olsun.

aslında şu iki modeli beğendim ama hangisi tam istediğim özelliklere sahip çözemedim:

www.columbia.com.tr

şu model de süperdir derseniz de her türlü öneriye varım :)
Run duyuru Run!

Outdry günlük kullanımda ayağı pişirir tavsiye etmem o nedenle. Tavsiyem diğeri: www.columbia.com.tr

  • teknikekip  (19.10.15 21:26:54)
@teknikekip hocam bu outdry tam olarak nedir, ıslak alanları kurutma özelliği mi var, neden ayak pişirir?

  • su olsam ates olsam  (19.10.15 21:29:12)
www.gore-tex.com

su gecırmelzik su sekilde, bellı bı mıktar su basıncına gore gecırmez denıyor. outdry bunun hafif olanı. yaz yagmuru gibi. waterproof ise sonbahar yagmuru. goretex ise bildigin muson yagmuru gibi.

bilinen en ıyı su gecırmezlik gore tex denılen kumasla oluyor. onun ıcınde yukardkai linkte filtreledim ayakkabı tipine gore. ordaki cogu marka tr de bulunuyor. illa columbia olmayacaksa ordan begenip kontrol et.
  • bryan fury  (19.10.15 21:34:15)
Outdry nedir? www.columbia.com.tr
OutDry teknolojideki ayakkabılar ile ekstradan su geçirmez membrana gerek kalmaz. Gelişmiş fit ve konfor sağlar. İzolasyon ile sağlanan performansı artar. Kir ve terin birikmesini önler. Dikiş ile gelen ağırlık azalır. Dayanıklılık artar. Müthiş derecede azalmış ağırlık sunar kullanıcıya.

Waterproof suya dayanıklı olan yapıya sahip ayakkabı demek.
  • teknikekip  (19.10.15 21:34:46)
@bryan fury; çok teşekkürler aydınlanmış oldum. bir columbia hastalığı var evet ama bayıldım siteye ben buradan kendime de bakarım ki :)

  • su olsam ates olsam  (19.10.15 21:39:09 ~ 21:40:02)
okumadım sadece fotoğraflara baktım. siyah-sarı daha şık. :)

  • veogundensonra  (19.10.15 21:40:22)
rica ederim;

sadece ayakkabı degil bılımum kar ksı ekipmanı var orada, filtreleri kurcalayıp bakabılırsın.
  • bryan fury  (19.10.15 21:46:51 ~ 21:47:07)
CONSPIRACY RAZOR OUTDRY-Ayakkabı

kesinlikle
  • zaman öğütücü  (19.10.15 22:12:55)
@zaman öğütücü; tam outdry yerine waterproofun yazlık kışlık olduğuna ikna olup diğerini almak üzereydim. outdry ayak pişirir diyolla.. neden peki kesinlikle outdry?

  • su olsam ates olsam  (19.10.15 22:28:11)
Sana 10% luk bir kıyak yapayım mı ha? Ne dersin.

  • battal gemalmaz  (19.10.15 22:41:50)
@battal gemalmaz; herkes mi rotasız seyyah takipçisi nedir :)

dur herkese bir kıyak yapalım:
www.facebook.com
  • su olsam ates olsam  (19.10.15 22:46:11)
Ee, kendimiz o kadar gezemesek de, rotasız abi sağolsun yardırıyor, biz de hastasıyız. Takipteyiz.
Sağolsun biz takipçilerine de bi kıyak yaptı. Benim baya işime yaradı açıkçası :)

  • battal gemalmaz  (19.10.15 22:51:30)