sikloplejin'i kötü bir niyet için kullanma

bu arkadaş göz damlası, bizim müdür kullanıyor fakat elindeki bittiği için benden rica etti, bende eve giderken tanıdık eczacıdan alırım dedim.

eczaneye gittim, adam önce elimde yok dedi ama sonradan istemeye istemeye verdi, bu işlere fazla bulaşma dedi. neden diye sordum, pek iyi niyetli kişiler almaz bunu dedi. bayan müdüre alacağımı söyleyince ikna oldu. ısrar ettim ama nasıl bir art niyetle kullanılacağını söylemek istemedi, bende tedirgin tedirgin ayrıldım yanından.

adam kaç yıllık aile dostumuz, bizde çok samimiyiz ama ilk defa böyle abartı bir tepki verdiğini gördüm ve gerçekten merak ettim, ne için kullanılabilir ki bu?

Kafa yapiyo ondan

  • la noix  (19.10.15 19:26:17)
etken maddesi cyclopentolate hcl imiş ve kimi yan etkileri bunlarmış. yapılan vaka çalışmalarına göre cyclopentolate bağımlısı kimseler varmış. günde birkaç şişeyi gözüne damlatan ve kızarıklık vb. şikayetlerle doktora başvurduğunda keşfedilen. ailesi tarafından psikiyatrik yardım talep edilen birinden falan bahsetmişler. psikoaktif etkileri nedeniyle kullanılıyormuş özetle. halüsinasyon vb.

Clumsiness or unsteadiness
confusion
constipation, full feeling, passing gas, or stomach cramps or pain
fast or irregular heartbeat
convulsions (seizures)
fever
flushing or redness of face
hallucinations (seeing, hearing, or feeling things that are not there)
passing urine less often
skin rash
slurred speech
swollen stomach (in infants)
thirst or dryness of mouth
unusual behavior, such as disorientation to time or place, failure to recognize people, hyperactivity, or restlessness, especially in children
unusual drowsiness, tiredness, or weakness
  • cozemedim  (19.10.15 19:28:23)
Çeşitli göz damlaları uyuşturucunun hissini kuvvetlendirmek için kullanılıyor. Vice news rusyada krokodil kullanan gençlerle bi program yapmıştı, kanına enjekte ediyordu bağımlılar.

  • me gusta  (19.10.15 19:42:05)
antikolinerjik ilaçların bağımlılık yapma riski vardır

  • ceycey e  (19.10.15 20:13:13)