Günce ne demektir ?

selamlar

internet için yapılacak bir hikayede isim arayışındayız. seri katil güncesi olarak düşünmüş arkadaşlar. ama güncenin ne olduğu konusunda kafa karışıklığı var
hikayede seri katilin gözünden anlatmayacak bazı kısımlar hariç. bir seri katille dedektifin kaçma kovalamacası bu hikaye için seri katil güncesi ismi koymak doğru olur mu ? birkaç yerde güncenin anlamı olarak yazılan kısa günlükler olarak geçiyor o nedenle kafa karışık

Ben günlük diye biliyorum. Bu yaşa kadar öyle geldik valla :)

  • ergenpezeveng  (19.10.15 00:14:31)
günce günlük ile eş anlamlı, dolayısı ile katilin gözünden anlatılmayacaksa günce doğru olmaz gibi geliyor.
şahsen ben bir seri katilin güncesi isimli bi kitap alsam, ama günce olarak anlatılmamış olsa kafam karışırdı.

  • bir nick var benden iceri  (19.10.15 00:14:58)
günce günlük demek.

bir nick +1, katil ağzından yazılmamışsa çok pis küfrederim. zaten bu tip kitapları okuduğumda katilin ağzından okumayı seviyorum.
  • kuzey li  (19.10.15 00:30:36)
günce denilecekse, sadece ve sadece katilin gözünden anlatılması gerekiyor.
diğer türlü çok saçma olur, mantık dışı.

  • peggy  (19.10.15 00:46:35)
Günce günlük demek ama hikayenizde günceyi biri okuyor ve aralarda kendi fikirlerini söylüyor olabilir gibi Bi anlatım seçebilirsiniz.

  • kakao  (19.10.15 00:53:00)
günce=günlük de diyebilirsin o yapanın yani eylem sahibinin sözleri.. ben onun günlüğünü anlıyroum tavrı ise başka.. sen ipnenin tekiysen herkes günlüğü senin gözünle anlasın?

  • ancinsan  (19.10.15 01:04:33)
(git:guncem.com)

  • Sskywalkeremre  (19.10.15 01:23:01 ~ 01:36:43)