From Beşiktaş To Emirgan

En kisa surede nasil gidilir? Taksi kac yazar? Ordan dönüşte yürüsek sahil boyu? Olur mu? Uzak mi? Sonra tekrar gerisin geri besiktas yapıcaz. Ayrıca bir de dönüşte bi şekilde basaksehir metrosuna baglanmak lazim. Tum bunlara ya da yarısına ya da birine cevap vereceklere teşekkürler..

Sahil uzak. 1 saatten fazla sürer. Sahilden otobüse binin bir sürü hat var. 42t falan var. traflk yoksa 20 dk falan sürer. Trafik yoksa üst yoldan da gidebilirsiniz. İstinye minibüsüne biner taksiyle geçersiniz. Başakşehir metrosuna hacıosman-yenikapı-kirazlı üzerinden ulaşırsınız herhalde

  • i ve been mistreated  (18.10.15 20:06:36)
Bu minibuslerin kalkis yeri iskedeki otobuslerin orda mi? Nerdedir tam olarak. Taa o dolmuslarin hani metrobuse ciktigi yol var, oraya yukari doğru yurumek zorunda miyiz?

  • evc  (18.10.15 20:10:26)
hayır minibüsler zincirlikuyu'ya giden durak var oradan kalkar. yani meydandan zincirlikuyu yönüne giden dolmuş

  • pederas31  (21.10.15 11:40:21)