Şimdiye kadar bir arkadaşınızın düğününde max nasıl bir hediye verdiniz?

Şu sıralar birkaç arkadaşım evleniyor ve biraz kararsızım ne yapmam konusunda. Ev hediyesi alıp düğünü pas mı geçsem, yoksa düğünde klasik çeyrek falan mı taksam artı sıradan bi ev hediyesi mi alsam, yoksa düğünde cumhuriyet falan takıp ev hediyesini mi siktir etsem diye düşünüyorum. Nasıl oluyor bu işler?

en yakın arkadasıma yarım altın taktım.

  • slalom  (18.10.15 19:09:23)
eğer yakınsan hem bir şey takar hem ev hediyesi alırsın. bence cumhuriyet takmak yerine çeyrek tak, ama bir de 100-150 liralık bir ev hediyesi al (nevresim mesela)

  • like it or not  (18.10.15 20:40:47)
en yakın arkadaşıma 15 bin tl'lik hediye çeki.

  • [silinmiş]  (18.10.15 21:18:45)
ben düz adamım ya hiçbişey takmam,

ya da o düğüne gider, çeyrek altınımı takar, kuru pastamı limonatamı içer dönerim.

cumhuriyet neymiş ya, abartı, ben değil arkadaşıma babamın oğluna (abim) bile cumhuriyet altını takmadım.
  • wilhelmwasmuss  (18.10.15 21:22:59 ~ 21:26:31)