[]

google drive premium alıp iptal etsem

ne güzel 2 yıldır dropbox kullanıyordum ama çakallık yaptılar. ikisinin de 1 tb alan ücretleri 10 dolar aylık ve bana fazla. google driveın aylık 2 dolardan 100 gb alan seçeneği olduğu için ona geçmeyi düşünüyorum ama ilerde iptal edersem alanım 15 gb'a düşüp premiumken yüklediğim dosyaları silmem mi gerekir. yoksa dropboxta olduğu gibi mevcut dosyalarım saklanır sadece yeni yükleme mi yapamam.
 
kendi cloud sisteinizi kurun isterseniz?


  • kurnaz  (18.10.15 17:38:54) 
Ilk akla gelen sorulardan oldugu icin adamlar akil edip yazmislar yardim merkezine tabi :)

"Google Drive: Yeni dosya senkronize edemez veya yükleyemezsiniz ve Google Drive klasörünüz ile Drive'ım arasındaki senkronizasyon durur. Depolama alanı kullanmadıkları için Google dokümanları oluşturmaya devam edebilirsiniz."

support.google.com
  • crown  (18.10.15 17:44:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.