İkinci el beyaz eşya fiyatları?

Selamlar duyuru ahalisi,

Taşınmayı düşündüğüm evdeki eski kiracı beyaz eşyasını (buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası) 3500 TL'ye bırakırım diyor. Eşyaları çok fazla kullanmamış ve emlakçının söylediğine göre bunları toplamda 7500 TL'ye satın almış. Beyaz eşyadan hiç anlamayan bir tip olarak markasını modeline pek dikkat etmedim ama buzdolabı ve bulaşık makinası electrolux marka gri havalı tiplerden. Bildiğimiz üzere bir eşya ikinci el olunca hiç kullanılmasa bile baya kelepire gidiyor. Bu düşünce ve eşyaları evden çıkarıp taşımasının zorluğundan hareketle peşin satan edasıyla 1500'e bırak yoksa olmaz ya da 3500'e koltuk ve yatağı da dahil edersen olur mu desem yoksa gidip kendim mi ikinci el alsam? Öğrenci değilim ama ev eşyasına çok para harcamak istemiyorum çünkü yüksek lisansa yurt dışına gitme durumları filan var. Bir yandan da insan gibi yaşayayım istiyorum. Bu durumda tavsiyeniz ne olur? 3500 TL ikinci el eşya için baya kazık sanki dimi?

Temsili foto:

Buzdolabı şöyle bişeydi sanki:
www.electrolux.com.trÜrünler/Soğutucu_ve_dondurucular/Buzdolabı_ve_derin_dondurucular/Buzdolapları/EN3853MOX/

Bulaşık makinası da beyle gibiydi:
www.electrolux.com.trÜrünler/Bulaşık_makineleri/Bulaşık_makineleri_solo/Standart_bulaşık_makineleri/ESF5511LOX/

Çamaşır makinası da şuna benziyo:
www.electrolux.com.trÜrünler/Çamaşır_ve_kurutma_makineleri/Çamaşır_makineleri/EWF1274BW/

Sevgiler

3500 kullanılmış eşya için çok. sıfır başka marka alsan zorlarsan 2000 tl ye halledersin hepsini. sonuçta bekar adamsın kalıcı değilim diyorsun. bence paranı boşa harcama.

  • delidir yakalayin  (18.10.15 12:07:48)