[]

canlı bomba olduğundan şüphelenince

e naapalım? zaten biz millete duyurmaya yeltenince kendini patlatır?
 
üzerine atlayıp ellerini tutup iki yana aç, üzerindeki düzeneğe ulaşamasın.


  • loser blueser  (16.10.15 21:14:09) 
bomba var kaçınn diye bağır.


  • hzben  (16.10.15 21:52:36) 
ben olsam net söylüyorum ki çaktırmadan uzaklaşmaya çalışırım sadece... başkasını uyarsan kurtarmaya çalışsan anında patlatıp seni de götürecek eğer şüphende haklıysan... bari kendimi kurtarırım.. o an başka kimse umrumda olmaz.


  • ucan spagetticanavari  (16.10.15 22:24:16) 
vın turizm.


  • Alt4y  (16.10.15 22:27:05) 
açıkcası ben de ucan spagetti gibi yapardım sanırım


  • neferkitty  (16.10.15 22:30:22) 
ortalığı velveleye vermek ya da kahramanlığa kalkışmak hiçbir işe yaramayacağı gibi bir felakete de sebep olabilir.

ortalığı paniğe verirsen;
arkadaşlarında da dediği gibi o anda patlatır kendini ve toplu ölüm yaşanır.

eğer etkisiz hale getirmeye çalışırsan;

1- senden güçlüdür ya da savunma sanatı üzerine eğitim almıştır, seni savuşturur ve infilak eder

2- bombanın cinsini ve düzeneğini bilmiyorsun. belki darbeyle de harekete geçer? ya da her ihtimale karşı (canlı bomba'nın vazgeçmesi, yakanlanması vs..) uzaktan kontrol edilebilir bir düzeneği vardır ve ikinci adam canlı bomba'nın kendisini patlatamayacağını anladığında düzeneği harekete geçirebilir.
----------------

tüm bu saydığım nedenlerden ötürü yapılabilecek en doğru hareket (varsa yanınızda ki arakadaşınızı, eşinizi, dostunuzu vs usulca uyarıp) usulca kalabalıktan ayrılmak ve en yakın güvenlik birimine başvurmaktır. onlar sizi doğru şekilde yönlendirip, gerekli müdehalelerde bulunacaklardır.
  • air  (16.10.15 22:53:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.