yazdigim hicbir duyuru kizi yuz vermiyor

Duyurudaki butun kizlara yurudum yazdim ama yok arkadas hicbiri mi yuz vermez ya. Nasil kibar konusuyorum nasil centilmenim ama yok hep bi mesafeliler hep bi soguklar. Artik yuruyecek kimse kalmadi siz nasil buradan sevgili yaptiniz buradan taktikleriniz neler biraz paylasin da o taktikleri uygulayalim.

söylemeyiz

  • orijinal nick bulamadim  (16.10.15 19:23:18)
sessiz ve derinden yuru *kips*

  • chaotic good  (16.10.15 19:23:57)
ben nickten kazanıyom duyurudan olmasa da sözlükte iyi ekmek var :d

  • masa penisi  (16.10.15 19:34:55)
Nasil nik almak lazim kizlar hangi niklerden hoslaniyor.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.10.15 19:35:55)
olm bana da vermiyolar ama ben şüşko ve sakat olduğumu falan yazdım buraya hep, ondan olsa gerek. sen de burda fakir, tipsiz olduğundan bahsediyosan ondan olabilir. yok kuul imajı çiziyorum yine yüz vermiyolar dersen ne bileyim. boşver ya sana kız mı yok.

  • der meister  (16.10.15 19:36:06)
kişisel olarak ihtiyaçlarını karşılayabilirsin onlara muhtaç değilsin

  • ertalpius  (16.10.15 19:38:55)
Ama boyle yabancili mabancili cool olmuyor mu nikim? Kizlardan cevap bekliyorum ona gore yeni nik alcam.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.10.15 19:48:06)
bilmeyen için bi şey ifade etmez, bileni de etkilemez. işçiler birleşin diye nik mi olur oğlum. insanlar anlamaz bunları. daha basit, daha düz olman lazım. senin nikini görünce benim aklıma fabrika, soğan, kuru ekmek, yamalı pantolon falan geliyo.

  • der meister  (16.10.15 19:52:14)
Belki de burası yürünecek yer değildir, hiç düşündün mü?

Burası duyuru sitesi. Amacına yönelik kullanalım lütfen.

Yine de el cevap: zirvelere katıl.
  • yirmisantim  (16.10.15 20:03:39)
Steam'den yürü, bir gift'e bakar.

  • devorgilla the gunslinger  (16.10.15 20:17:03)
Steamden ustun oyun yeteneklerim ve curatorlugumle birkac kis dusurdum ama boyle tatli tatli profiller yapmislar hepsi asiri cirkin cikti lan madem o kadar cirkinsin niye her tarafi pembeli profil yapiyosun. Neyse sozun ozu steamden umudumu keseli cok oldu.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.10.15 20:19:59)
Marksist kızlara yürü

duyuru nikleriyle alakalı bir duyuruda senin nikini de konuştuğumuzu hatırlıyorum ben, bence bi sıkıntı yok güzel bi nick.
  • niye ama  (16.10.15 20:21:36)
Dogru mu lan kislar. Liboslara mi bakiyonuz hep :(

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.10.15 21:03:33)
liboslarla isimiz olmaz alskdjk

  • chaotic good  (16.10.15 21:16:03)