Turkiye'de 1 yıl kalacagım hangı operatoru almak gerek

oyle cok telefonda takılan bırı degılım. ogrencıyım halen.arastırdım ama o kadar cok kampanya varkı.

bulunacağın yerde hangi operatör daha iyi çekiyor?
kaç dk konuşursun kaç gb internet harcarsın?
faturalı tercih eder misin faturasız mı olsun dersin?
  • mr.goodcat  (16.10.15 12:57:36)
avea pek ıyı cekmıyor dıye bir soylentı var.
valla daha once net paketı falan kullanmadıgım ıcın ne kadar harcarım bılmıyorum ama arada maıllerı kontrol ederım, facebook twıtter bakarım bır de sozluk. fılm falan bakacagımı zannetmıyorum. ıphone 4s telefonun ekranı kucukce.
faturasız alıcam gıbı.
  • anti-kahraman  (16.10.15 13:10:03)
O zaman şunu turkcell'den alabilirsin:

500dk
1000 sms
2gb internet - 25 tl toplam

önce şu paketi alıcan

www.turkcell.com.tr

sonra şu paketi alıcan:

www.turkcell.com.tr

toplamda 25 tl
  • mr.goodcat  (16.10.15 13:36:06)
Faturalı alma da gerisi sana kalmış.

Mr. Goodcat'in önerdiği paket çok iyi. Turkcell kalitelidir, memnun kalırsın.
  • yirmisantim  (17.10.15 00:06:27)
üç operatörü de büyük şehirlerde kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki; internet ve konuşma kalitesi olarak turkcell=vodafone>avea.

  • gezegen olan pluton  (17.10.15 00:31:00)