[]

İndirme Yöneticisi

Merhabalar,

Elimde 6 tane link var ve tahmin edebileceğiniz gibi bir bütünün 6'ya bölünmüş hali. ! tanesi bitmeden diğerini başlatamıyorum ve 1 gb veri 40kb hızla geldiği için uzun süre beklemem lazım.

Sorum şu: Bu 6 linki de aynı anda başlatabilecek bir program var mıdır? Eğer yoksa biri bitince diğerini otomatik başlatabilecek (Evet bilgisayarı açık bırakıp uyumayı planlıyorum) bir program önerebilecek olan var mı?

Çok çok teşekkür ediyorum.

 
Windows kullanıyorsan Wackget tam sana göre. portableapps.com

GNU/Linux kullanıyorsan wget ile basit bir script işini görür.
  • ertalpius  (15.10.15 13:58:59) 
Yıllardır Jdownloader kullanırım, sana da tavsiye ederim.
Hatta Jdownloader 2'yi kullan, betadır ama kararlıdır. Java kullandığı için açılması-kapanması biraz zaman alsa da "olması gerektiği gibi olan programlar"dandır. Ha bir de ücretsizdir.

  • clia  (15.10.15 15:42:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.