facetime imessage birden fazla etkinleştirme ücreti/mesajı

evet sevgili ios severler
facetime ve imesssage bildiğiniz üzere bi kereye mahsus etkinleştirme ücreti kesmekte 80 kuruş.

ben bu etkinleştirmeye okey verdikten sonra ardı ardına 30 kere felan bu ücreti kesti. ocağıma incir ağacı dikmeye talip olan bu olayın benzerini yaşayan var mı?

facetime kullanıyorum ilk defa duydum o ücreti.

  • infernalcadre  (15.10.15 15:45:39)
6 yıldır iphone kulanıcısıyım, çıktığından beri de kullanırım imessage ve facetime hiç böyle bir ücret görmedim faturamda.

  • hadi hadi  (15.10.15 16:40:06)
kesiyor arkadaşlar. fark etmemişsinizdir. ingiltere'deki bir numaraya mesaj gönderiyor kayıt için. benden de o.3 euro kesmişler. gerçi vodafone'u arayıp durumu sordum ve yeni müşteri olduğum için bu ücreti iade ettiler bana.

forumlarda ben de birden fazla kes etkinleştirme yaptığını okumuştum. sebebi nedir bilemiyorum tabi
  • burya  (15.10.15 16:48:10 ~ 16:50:10)
hatirlamiyorum da bana onay sormustu sanirim imessage bi yerlere biseyler yolluyum mu diye, yollama dedim ama kullanabiliyorum

  • jedilance  (15.10.15 16:51:47)
Etkinleştirme de sıkıntı olduğu zaman sürekli dener ve ücret yansır, o yüzden www.blogkafem.net

  • mephistoo  (15.10.15 18:52:08)
hala sorunu çözmeyip para çekmeye devam ettiği için hattımı turkcell'e taşıdım. aveaya boşuna tonla para veriyormuş dedirtti. ayrıca avea müşteri hizmetleri adeta rezillik.

apple care den bir yetkili,
problemi appledan olmadığı avea'nın turkcellden taşınan numaraların böyle saçma sapan davranmasına yol açacak bir değişiklik yaptığını söylüyor. avea resmen keriz yerine koyup suç apple da diyor. olan binlerce insanın farketmediği 0,8 kuruşluk defalarca çekilen ücret oluyor.

kullanıcılar bu ay sonu faturalarında görecekleri ekstra ücretleri (avea) tüketici mahkemesine başvurmaları gerekir.
  • fukka  (16.10.15 16:13:24 ~ 16:16:16)