hayatınız zor mu ?

Zor yada kolay neden ?

çok zor dönemi de oldu, allah daha zorunu vermesin. herkesin zor seviyesi kendi kaldırabileceğiyle orantılı.

burada ben çok zor derim tek sıkıntım manitadan ayrılmaktır, ötekinin bütün sülalesi hastadır ama çok şükür diyordur, bilemeyiz.
  • reavelyn  (15.10.15 01:16:27)
zor. yaklaşık 5 yıl içinde anlayacağım bunu; hayatım ya 'normal ve düz' yada 'bok gibi' olacak çünkü. her iki ihtimal de iğrenç. keşke güzel bir hayat ihtimali de olsaydı benim için.

  • neil manke  (15.10.15 01:27:44)
ben zorlaştırıyorum.

  • zgrydn  (15.10.15 01:57:06)
millet bu saatte uyurken, ben ders çalışmaktan kızaran gözlerimi ovuşturuyorum.

  • expressive  (15.10.15 02:08:31)
sağlık problemlerim olmasa zor değil. sağlık ile zor olduğu oluyor ama allah daha zorunu vermesin +1

  • sayns  (15.10.15 05:50:36 ~ 05:51:22)
kendisi oldukça kolay ama ben çok zorlaştırıyorum

  • der meister  (15.10.15 06:03:05)
Zor

  • [silinmiş]  (15.10.15 06:56:06)
öncelikle kimse kolay yazmayacak, bakış açına bağlı benim ki kolay mesela. Temel ihtiyaçlarımı yerine getirebiliyorum ve bu yetiyor

  • mirty  (15.10.15 08:02:39)
kolay.

iyi para kazanırken ailemle oturuyorum. işim rahat. güzel bir ilişkim var.
  • piremses  (15.10.15 09:00:22)
Sağlığın yerindeyse kolay, degilse zor.

  • raskolnikovv  (15.10.15 09:19:43)
Zordan öte yorucu. Yolum günde 4 saati geçmeye başladı, akşamları evde çalışıyorum, bir süre haftasonu da çalışacağım. Yeniden spora başlayacağım ama zaman sıkıştırmıkta zorlanıyorum. Uyku sorunum var, yetmiyor bu programa. İyi ki yaptığım şeyi seviyorum ve bu yoğunluk sonsuza kadar sürmeyecek. Hayatım zor dersem, benden zor olanlara ve sağlık sıkıntısı olanlara haksızlık olur ama yorucu diyebilirim.

  • aychovsky  (15.10.15 09:20:30)
günde 300km git-gel.. 18 saat çalış.. para belki gelsin..

  • dedim dedim de kime dedim  (15.10.15 09:23:17)
bazen isyan ediyorum çok ozr diyorum. iş koşullarım ağır yıpranıyorum dşye hayıflanıyorum tam o sirada bir çocuk bombadan ilmnek ilmek parçalanıyo. bir baba evlat acısı yaşıyo, bir başka çocuk babam kanserdi öldü diyo. bir başka anne engelli çocuğunu parkta diğer çocuklara kabullendirmeye çalışıyo. şükrediyorum. utanıyorum hayıfşanmalarıma

  • gulsum  (15.10.15 09:29:11)