capsli saç sorusu

oramdan buramdan capste görüldüğü gibi anlamadığım bir şekilde saç çıkmakta. önce bebek tüyleri sandım ama bunlar bildiğin saç oldu. boynuma doğru da aynı şekilde. tüm kafa çevremden bu kadar saçın dökülmüş ve yenilerinin çıkıyor olma ihtimali var mı dersiniz? ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum açıkçası, başka başına (eheh kinaye de yaparmışım) gelen var mı acaba? ve ben bu saçları nasıl kontrol altına alabilirim? saçımı topluyorum, oradan buradan fırlıyorlar. sprey mi sıksam, el kremiyle mi yapıştırsam, tokayla mı tuttursam (ki tutulmuyor), ne yapsam? yoksa uzayınca mı düzelecek ille?

not: yataktan kalkma saçı bu, siz daha derli toplusunu ama yine de vink vink vink yukarı fırlayan saçların aynısını hayal edin.

ekleme: uzaktan çekim olan fotoğrafı da koyayım da nasıl bir şey olduğu iyice anlaşılsın.

biotin mi kullanıyorsun, ondan çıkabilir. yediklerinle ilgili de olabilir. çıkabilir yani. elektriklenmeyi önleyici sprey/serum kullanabilirsin.

  • whimsical  (14.10.15 23:08:12 ~ 23:09:08)
cık, hiçbi şey kullanmadım. her yerden birden böyle saç çıkması tuhaf geldi.

  • devilred  (14.10.15 23:28:25)
ancak spreyle sabit duruyor onlar.

  • hayir bu koyden olsam nolcak  (14.10.15 23:31:38)
ellerini kremledikten sonra hafifçe sür onlara yatısıyorlar

  • fasulyek  (14.10.15 23:46:35)
oha sen kız mıydın abi

  • patr  (14.10.15 23:55:59)
bence kuaför değiştirmeniz gerekiyor.

  • reverse engineer  (15.10.15 00:05:20)
@reverse engineer

"saçım nasıl olmuş" sorusu değil bu, yanlış yer.
  • devilred  (15.10.15 00:10:30)
bu olay bende çok oluyor kuaföre nadiren giderim ama her gittiğim kuaför saçlarını çok sıcak suyla yıkarsan böyle olur diyor, ki benim sıcağa da soğuğa da dayanıklılığı çok yüksek sanırım gerçekten fazla sıcak su kullanıyorum. üşemeyeyim diye suyu abarttıysan diye yazayım dedim :P

  • niye ama  (15.10.15 00:23:29)
sıcak suya da hiç dayanamam, ondan da değil demek ki :(

  • devilred  (15.10.15 00:27:05)
Saclarim uzunken aynisindan ben de muzdariptim tek cozumu sac urunleri kullanmada bulmustum firlamalarini engelleyip yatistirmak icin. Baska napilabilir ki zaten bence hicbi sey.

  • floydian  (15.10.15 00:28:35)
saçını aşağıdan yukarıya doğru kuruttuğundan da böyle olabileceği geldi aklıma. saçını kuruturken yukarıdan tut makinayı.

  • whimsical  (15.10.15 01:07:00)
doğum kontrol haplarını azalt.

  • roe  (15.10.15 01:10:01)
benim de böyle ya. herhalde eski dökülen saçların telafisi gibi bir şey. ben küçük, minik tokalarla sabitliyorum. başka çözüm şeyedemedim.

  • the silent enigma  (15.10.15 10:46:20)