utusuz kiyafet giyen insanlara bakisiniz?

Utusuz dediysem de pacavra gibi degil ama biraz kirisik iste. Ne dusunuyorsunuz boyle insanlar hakkinda?

ütüsüz gömlek giydiğim günde tam üstüne bi soru olmuş :D çok sıkıntı değil bence, temiz ise abartı derecede kırışık değilse sorun yok. bi de tabi tanıyıp tanımama durumuna da bağlı. normalde ütülü giyiyor ama o günlük öyle olduysa zaten sıkıntı yok.

  • mystb  (14.10.15 12:49:14)
temizse dert etmem, utusu yoktur, vakti yoktur derim nediyim baska :)

  • chaotic good  (14.10.15 12:49:57)
Oha gel opujem. Ben de bugun utusuz gomlek giydim dert oldu icime. Kurutucudan cikartinca astim biraz duzeldi ama ufak tefek yamukluklar var acayip rahatsiz ediyor.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (14.10.15 12:50:56)
bisey dusunmuyorum banane milletin giysisinin utusunden.
kendime gelince gomlekleri utulerim, obur turlu uzerimde de rahatsizlik hissi uyandiriyor kumas. onun disinda biseyi utulemedim diye rahatsizlik duymam ama asarken dikkatli asarim uzerinde tel izi kalmasin diye.

  • jedilance  (14.10.15 12:58:33)
geçen kardeşim utusuz onluk ile gidecekti. üzerindeki hayvan kıllarıni filan silkeledim ve utuledim. sonra da bir güzel kizdim. bence paspal bir görünüm veriyor fitratinda utulenmek olup da utulenmemis kiyafet

  • fallopian  (14.10.15 12:59:45)
kırış kırış kıyafet giyen adamın kendisine saygısı yok demektir. ben pek saygı duyamıyorum gözümde itibarı düşüyor.

  • Alt4y  (14.10.15 13:06:56)
temizse dert etmem +1 kaldi ki jilet gibi utulense bile 1-2 saat icinde hafiften kirismaya basliyor bazi gomlekler.

  • fraise  (14.10.15 13:14:46)
bir sıkıntı yok. ben de abartı kırışık değilse kıyafetlerimi ütülemem.

  • peggy  (14.10.15 13:17:23)
Farkında bile olmam.

  • arnold schwarzeneger  (14.10.15 13:18:39)
aynen w2d gibi hatuna yakalanmadan çıkabilirsem ütüsüz çıkarmı (gömlek hariç, gömlekte çok hassasım). ütüsüz elbise ile gezenden de banane, adamın belli ki zamanı olmamış ütüleyememiş derim.

ama bir toplantıya birisi ütüsüz, paspal geldiğinde eğer kendi personelim ise çekerim azarı. müşteri ise sürekli kıyafetine bakıp dert tasa sahibi yaparım kasjldhfkljasdhf
  • teritori  (14.10.15 13:56:30)
jilet gibi ütü yaparım. ütüye gelinir :) parça başı 3tl.

gömleklerim her zaman ütülü ve cillop gibidir ama başkasının hafif kırışık gömleği beni rahatsız etmez.

çok kırışıksa da kötü bakmam, ne oldu da böyle oldu diye düşünürüm, her gün böyleyse garipserim.
  • [silinmiş]  (14.10.15 14:02:45)
Oha parca basi 3 lira mi. El insaf douchebag.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (14.10.15 14:08:01)
normal bakarım olabilir yani. benim de eşim işe gömlekle gidiyor ama daha hiç gömlek ütülemedim o da buruşuk gidiyor. çok isterse kendi ütüler demek ki onun için de normal

  • sta  (14.10.15 14:10:58)
@sta: işe sürekli ütüsüz gömlekle gidilmez yahu o kadar da değil.

  • teritori  (14.10.15 14:20:16)
gidiyor valla aşalsls

  • sta  (14.10.15 14:23:42)
tişört nerdeyse hiç ütülemem kuruken düzleşiyolar zaten. ama gömleği genelde ütülerim de, bi gömlek var koltuğa oturduğum gibi buruş buruş oluyor onu ütülemiyorum mesela.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (14.10.15 14:27:22)
@esea: genelde pahalı gömlekler çabuk kırışıyor. %100 pamuklu olduklarından dolayı
eksisozluk.com

  • teritori  (14.10.15 14:35:31)
kendime yakın hissediyorum.

  • ron dennis  (14.10.15 14:37:30)
son 10 senedir(baba evinden ayrıldıktan sonra) hiç ütü yapmadım. takım elbise gömleğini falan arada eşim ya da annem ütüler o kadar.

ütü bence dünya üzerinde en büyük ve gereksiz enerji ve iş gücü kaybıdır.
  • saygilarefendim  (14.10.15 14:44:16)
Aşırı kırışık değilse ütü yapmam . Prensip olarak karşıyım ütü yapmaya ve cam silmeye.. Ben farketmem bile detaycı değilim genele bakarım . Kimseyi de giydiği kıyafetlerke değerlendirmem

  • lilidance  (14.10.15 15:14:35)
dikkat etmiyorum, bir şey düşünmüyorum. kendim şüşko olduğum için genelde ütülemiyorum giydiklerimi, zaten üzerimde geriliyolar kırışıklık falan kalmıyo mis.

  • der meister  (14.10.15 15:19:59)
Ne guzel insanlarsiniz lan insanlari kiyafatleriyle degerlendirmeyen ufacik bir kesim var bu ulkede buranin da o insanlardan olusmasi cok guzel. Hepinizi opuyorum.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (14.10.15 15:36:55)
Seni opmuyorum true blond. Bi giydigim tshirtu ikinciye giymem ben gomlekte de 2 niye pasakli olsun :(

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (14.10.15 16:31:58)