Tablet sahiplerine kolay sorular...

Tabletinizin markası ve modeli?
Ne zamandır sahipsiniz?
Ne amaçla kullanıyorsunuz?
Memnun musunuz?

ipad mini,

derste kullanırım, yanıma alır dergi mergi okurum falan diye almıştım.
çok az kullandım sonra anneme verdim.
kullanırken memnundum.

annem de nette geziniyo, oyun falan oynuyo gayet memnun.
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (14.10.15 11:36:22)
ipad mini, 1 seneden uzun zamandır kullanıyorum.

Kitap okuyorum, film izliyorum, telefonda yaptığım her şeyleri yapıyorum, fotoğraf çekiyorum, oyun oynuyorum, toplantılarda not tutuyorum, görüntülü konuşuyorum, ufak tefek sunumlar bile yapılıyor ve memnunum.
  • pandispanya  (14.10.15 11:38:46 ~ 11:44:39)
SAMSUNG SM-T230 GALAXY TAB 4 7" WHITE
www.samsung.com

1 yıl önce 350 liraya almıştım. şimdi fiyatı 500 lira olmuş. Yuh diyorum. Fiyatı ucuzlamadı. Tableti ilk başta uygulamaları kullanabilmek için almıştım. O zaman windows phone vardı bende. Bazı uygulamalar çalışmıyordu malum. Sonra ikinci bir kullanıcı hesabı açıp iş hesabım kişisel hesabım şeklinde ayırdım. Hatta whatsapp bile yükledim. WIFI bağlantısından whatsapp görüşmesi yapıyorum. Sonra iş hesabımda google drive kullanarak tüm toplantı raporlarımı toplantı esnasında tutmaya başladım. O kadar hızlandım ki, ofise dönünce 5 dakikada raporumu tamamlar hale geldim.

Tabi kullanmadan önce standart android cihazlarda kullanılmayan uygulamaları devre dışı bıraktım. Samsung'un gereksiz onlarca uygulaması var, devre dışı yaptım. Cihaz ferahladı.

Kesinlikle tavsiye ederim.
  • cliquot  (14.10.15 11:39:46)
samsung galaxy tab s

6-7 aydır

oyun oynuyorum, fotoğraf çekiyorum, film izliyorum.

oldukça memnunum.
  • hatunun biri  (14.10.15 11:41:08)
apple, ipad air 2.
kasim 2014.
pdf, pdf, pdf, web.
cok memnunum.
  • portmanto  (14.10.15 11:42:56)
ipad air

2 yıl olmak üzere

internette gezinmek, video izlemek, oyun oynamak için vs.

memnunum
  • ontheroad  (14.10.15 11:45:53)
the new ipad
çıktığında almıştım. 3-4 sene oldu sanırım.
ofis uygulamaları hariç her şey.
fazlasıyla memnuınum
  • teritori  (14.10.15 11:47:16)
IPAD air 2014 yilbasi.

fotograf duzenleme, album kapaklari tasarlama, gitar kayitlarimin bazilarini bunda gerceklestiriyorum. arada cizim yapiyorum
  • evimin paspasi  (14.10.15 11:47:21)
samsung SM-T230 galayx tab 4 7" WHITE benim de, geçen sene yılbaşı hediyesi olarak geldi. internette gezinmek için genelde kullanıyorum, ya da yatakta dizi ya da film izlemek için. memnunum ama telefonumla da aynı şeyleri yapabildiğmi için açıkçası çok da gerekli bişey olarak görmüyorum.

  • hypathia  (14.10.15 11:49:58)
ipad air 16 gb
2 yıl kadar(ilk geldiği zaman almıştım tr ye)
bilmiyorum neden aldığım hakkında bile bilgim yok
memnunun bilgisayar açmak yerine arada maç sonuçlarına falan bakıyorum.
  • prezarlatif  (14.10.15 12:02:00 ~ 12:03:13)
polypad i7 pro.

kayınpeder almış, wi-fi dışında mobil internet kullanmıyormuş diye şikayet ediyordu. kısa süre içinde de düşürüp kırmış. yenisini almış, bana verdi. ekranını yaptırdım kullanırım diye, şimdi o bana bakıyor, ben ona bakıyorum. mobilden yapabileceğim her şeyi telefonla yapıyorum. film, dizi desen bilgisayarda izliyorum. ne yapılır bununla bilemedim.
  • kibritsuyu  (14.10.15 12:26:52)
iPad 4 (ilk lightningli şu ufak portlu olan) alalı 4 yıl oluyor heralde liseden beri ders notları sunum proje araştırma
kısacası defter ve laptop yerine kullanıyorum bi dokunmatik kalemim ve ufak klavyem var şuan bu tablet olmasa napardım bilmiyorum.

  • kilimanjaro  (14.10.15 12:29:51)
Galaxy Note 10.1 2014 Edition
2 yıldır
Arazide navigasyonundan yararlanmak için ve evde internet oyun vs. için aldım.
Güncelleme desteği yok. Sözde 3 Gb ram var ama alet kağnı gibi. Bi daha Samsunga asla bulaşmam.
  • kumlupara  (14.10.15 13:34:06)