[]

Hisse Senetlerinin Bankalar Arası Transferi Hk.

Sevgili dostlar,
Garanti Bankası nezdinde açtığım yatırım hesabında bulunan hisse senetlerimi İşbankası ya da Halkbankası'na transfer etmek istiyorum.
Garanti Bankası sanırım Garanti Yatırıma aktardı yatırım işlerini, diğer bankalar naptı hiçbir fikrim yok.
Ben şimdi nasıl bir yol izleyeyim? Kime ne dilekçe yazıp yollayayım? Ne kadar masrafı olur? Hangisine aktarmak faydalı olur? Halk Bankası maaş anlaşması kapsamında onbinde 9 komisyon alıyorum dedi. İşbankasının da onbinde 9,5 imişi oranı.
Görüşlerinizi bekliyorum.

 
Yeni bankayla sözleşmeni yaptığında hisselerini otomatik olarak görüyor olman lazım, zira senin hisselerin Garanti Bankası'nda değil Takasbank'ta muhafaza ediliyor. (diye biliyorum ben dedi sığır adam)


  • minyatur dev  (14.10.15 11:44:43) 
Halkbank a transfer et


  • Bostan  (14.10.15 11:47:46) 
bi kere hisse senetleriniz garanti bankasında değil garanti bankasının yatırım şirketinde. oraya bir talimat yazısı göndereceksiniz 2 gün içerisinde yeni yerine geçecek. geçirme işleminden ücret alınmıyor.


  • kakao  (14.10.15 11:51:28) 
virman yapabilirsin

internet bankacılığına gir orada olması lazım ek bi kesinti yaparlar ama.
  • croswell  (14.10.15 11:52:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.