yeni yazım nasıl olmuş

filmadlari.blogspot.com.tr

Fikriniz ne?

  • elorelia  (14.10.15 10:32:56)
kusura bakma ama berbat bir font ve arka plan rengi kullanmışsın.
okunacak gibi değil.

kırmızı yerine daha açık ve duru bir renk ile yazı karakteri olarak siyah kullanmanı tavsiye ederim.
  • teritori  (14.10.15 10:40:50 ~ 10:41:36)
insanların filmi okumak isteyeceğini nereden çıkardınız? hem de berbat bir türkçe ile.. gidip izlesek ya?

siz de sadece film hakkında görüşlerinizi yazıp, kısaca da filmden bahsetseniz? resmen filmin bütün sahnelerini yazmışsınız..
  • givemesomesubstance  (14.10.15 10:48:42)
yazıyı okumadım, fakat bir tavsiye vereceğim, inanın siteye kaç kişi girmiş umrumuzda değil, son kullanıcının sidebardaki live traffic feed dalgasını görmesine hiç gerek yok. hatta niye göreyim bana ne? evinin camına 5 dk önce aslı bizdeydi diye yazı asıyo musun?

bir de memelere özgürlük niye sansürledin.
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (14.10.15 11:26:23 ~ 11:26:46)
kırmızı üzerine beyaz yazı okunmuyor. fontlar kalın boyut küçük gelmiş.
filmin bi künyesi olmalı, nedir ne değildir.. dram mı fandastik mi, yılı filan işte
filmi bütünüyle anlatmışsın sanırım, sonunda adam ölmüş ve film bitmiş??? niye?
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (14.10.15 11:38:39)