[]

kısa film

iyi geceler arkadaşlar,
ödüllü bir kısa film arıyorum. platonik bir aşkı anlatıyordu, kütüphanede çalışan bir çocuk vardı ve o çocuğu sevdiği için, onun çalıştığı kütüphaneye gidip sürekli kitap alan bir kız vardı. bilenler söylerse sevinirim. 
Sonra da kitabın içinden iskambil kartları mı çıkıyordu? Eğer oysa arayayım.


  • matilda  (13.10.15 00:05:38) 
-----spoiler------

iskambil kartları değil de çocuğun aşk itirafı çıkıyor. tabi kız bunu çocuk öldükten sonra görüyor.ikisi de itiraf edemiyorlardı galiba.
  • jamal_vs_jason  (13.10.15 00:12:33) 
The library diye bi film vardi ikisi de askini itiraf edemiyordu falan o mu acaba ama onda roller degisikti diye hatirliyorum.kiz kutuphanede calisiyordu


  • aquarium  (13.10.15 00:14:36) 
Ben de merak ettim, bi buldurun be.


  • Golden Ratio  (13.10.15 00:24:37) 
buldum, oh be :)
www.youtube.com

bana bu kısa filmi bulduran şarkı da bu:
www.youtube.com
  • jamal_vs_jason  (13.10.15 00:27:33 ~ 00:31:24) 
Kendine tik at ,valla çok gözelmiş :D


  • Golden Ratio  (13.10.15 01:40:12) 
Link calismiyor baska link var miii


  • bordeaux  (17.10.15 15:09:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.