[]

ipad air 2 şarj süresi

max 10 saat diyor ama benim alet 15-16 saat gidiyor. yani kullanım olarak sadece. bekleme süresiyle falan haftada bir şarj ediyorum. nazar değmesin de neden böyle acaba?
 
benim ipad mini retina da öyle.sanırım kötü senaryo olarak 10 saat diyorlar.çünkü oyun falan 6 saat gidiyor


  • elebego  (11.10.15 21:51:10) 
ben sizi 3g kullanırken görmek isterim. ozaman stabiliteyi göreceksiniz. :D
ayrıca buna gps konumlamayı dahil etmedim.

  • protrek  (11.10.15 22:10:00 ~ 22:20:59) 
Ortalama kullanım ile hesaplanan bir olay o, mesela müzik dinlediğiniz video izlediğiniz oyunlar oynadığınız, office uygulamaları kullandığınız, kameranın kullanıldığı, e-posta senkronize içinde sürekli çalıştığı şekilde hesaplanıyordur, mesela video, kamera ve oyun yoksa süre ciddi anlamda uzar.


  • atom karincanin torunu  (11.10.15 22:24:10) 
seninkine büyük batarya koymuslar, hadi gene iyisin.

kullanima bagli. bunlar neler mi?

-ekran parlakligi hepsini alir.
-wifi 3g gps gibi baglantilar bolca yer.
-idle modda arka planda ne kadar sürede ne kadar güncelleme yapiyor appler? mesela hava durumu ufak güncellemeler yaparken facebook gayet abanabilir. ne yükledigin de önemli.
-indirme-upload durumlari nedir? alet sürekli al ver yapiyor mu? mesela skype acikken yedigin sarj, eksisözlük okurken browserin yediginden cok cok daha fazla. ekran acikken sen neler yapiyorsun.

bla bla.

gayet normal.
  • wiillii  (11.10.15 23:53:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.