bagaja vermemek için uğraşlar

Adidas'ın spora giderken kullanılan çantalarından var ya, onları uçağın içine alırlar mı?

Alırlar(Kabin bagajı hakkın var ise)

  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (11.10.15 21:33:39 ~ 21:33:49)
alirlar. bir en boy siniri var ya, cok killik etmek isterlerse oradan tuttururlar, ona gore doldurursan (cok kabarik olmasin, ince uzun da olmasin), ona da yapabilecekleri bir sey yok. bir de bazen 7, bazen 8 kg diyorlar, ona da dikkat edersen garanti olur. ama 1-2 kg fazlaya bir sey genelde demezler.

  • whoami  (11.10.15 21:39:21)
kabin bagaj hakkı derken ?

  • cy7  (11.10.15 21:41:48)
bir de sırt çantası almak istiyorum 2 si birden sorun olur mu peki?

  • cy7  (11.10.15 21:47:30)
ya default olarak kabin bagajin olur zaten. kabin bagaj hakki dedigi, bu tepedeki kisma sigacak bagaj hakki. asil checked baggage her zaman olmaz, satin alinmasi gereken odur bazen (ekonomi sinifinda ve ucuz havayollarinda cogunlukla). kabin bagaj hakkin direkt vardir.

  • whoami  (11.10.15 21:54:45)
bilgisayar goturuyorsan onu sirt cantana koy, bu benim bilgisayar cantam de. bazisi bilgisayar cantasi falan olmadigi zaman ikinciye killik cikartabiliyor. ama genelde o da sorun olmaz. en fazla spor cantanin icine tikmaya hazir olursun ama genelde, boku cikmamis bir cantaysa ona laf demezler. bir de monttu, kabandi, onu elinde tasi.

  • whoami  (11.10.15 21:56:42)
hangi firmayla gideceğine göre değişir. thy, anadolujet filan çok takılmaz mesela. az bavul sokmadım kabin içine :)

  • spirit crusher  (11.10.15 22:17:43)
evet thy

  • cy7  (11.10.15 22:34:17)
alırlar

  • sta  (11.10.15 22:49:49)
sırt çantası ve spor çantası sokabilirsin. onları pek takmıyorlar.

  • cekilmis gayfe  (11.10.15 23:11:47)
agirlik olayina degineyim, genelde 8 kg yanilmiyorsam thy, ancak tüm ucuslarimda kabine daha agir seyler soktum. hatta son ucusunda 18 kga ulasmis olabilirim. bilgisayar, kamera, harddiskler, ufak tripod falan derken abartmis olabilirim. ama sadece adaptörüm 1.9 kilo iken, gayet anlasilir rakamlar.

  • wiillii  (11.10.15 23:56:09)