[]

alese kendimi deneme amaçlı gireceğim

yüksek lisans yapma gibi bir planım şuan için yok önceliğim kpss ve tabi ki yds. aralık ayında e yds sınavına girmeyi düşünüyorum 22 kasımda da ales var bildiğiniz gibi. açıkçası sadece sözelden çıkmış sorulara bir göz attım ve çalışmam gerekmediğini düşündüm. şimdi ben eşit ağırlık öğrencisi olarak sözel mezunları için olan bölümü çözebilirim miyim çünkü öyle yapmayı düşünüyorum. ilkbahar alesine de girersem ea bölümünü çözeceğim bu durumda istediğim puan türünü kullanmam mümkün mü başvurularda.
 
say1, say2 ve söz1 çözüyor ea'cılar.


  • devilred  (11.10.15 16:58:58) 
@devil evet biliyorum ben öyle yapmıcam işte

@nxtrls boşu boşuna da girmiş olmamak için elimde insan gibi bir not bulunsun istiyorum ama çalışmak için fazla süre olmadığından kasımdakinden sözel kısmını çözmeyi düşünüyorum ilkbahardakine hali hazırda kpssye de çalışacağım için daha hazırlıklı gireceğimden say1, say2 ve söz1 çözmeyi düşünüyorum şuan için başvuru düşünümüyorum ama ya eadan ya sözelden bir bölüme başvuru yaparım yaparsam sorum şu ki başvurularda girdiğimiz 2 ayrı sınavı da kullanabiliyor muyuz yoksa sadece yüksek aldığımızı sınavı mı
  • her gece aç  (11.10.15 17:07:17 ~ 17:08:04) 
geçerli olduğu sürece hangi sınav sonucunu istersen onu kullanırsın başvuruda.


  • devilred  (11.10.15 17:08:30) 
Hepsini çözebilirsin. Sorular nispeten kolay. Zamana karşı yarışıyorsun


  • i ve been mistreated  (11.10.15 17:16:21) 
şimdi anladım, devilred +1. birden çok ales'e giren istediği puanı kullanabiliyorken sözel-ea durumunda da farklı bir işleyiş olacağını sanmıyorum.


  • nxtrls  (11.10.15 17:16:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.