Beats kulaklık tamir

Geçen sene amerikadan aldığım 150 dolar civarındaki kulaklığın bir tarafından çok az ses gelmeye başladı arkadaşlar. Diğer tarafında sorun yok, ilk günkü gibi süper çalışıyor. Turkiye garantisi olmadığı için yetkili servise veremiyorum
Okuduklarıma göre de tamir pek mümkün değilmiş bu durumda. Sizin bu konuda bilginiz var mi? Önerilerinizi bekliyorum, iyi aksamlar.

kablosunu oynatınca bi değişiklik oluyor mu, sağa sola oynat bi de içine ittirmeye çalış..

  • masa penisi  (10.10.15 23:20:49)
Yok hocam herşeyi denedim 1 haftadır, sonuç yok.

  • megacracker  (10.10.15 23:52:01)
apple'ın kendi servisini arayın telefonla, size olay numarası oluştursunlar ve garanti bitim tarihini de bu numaraya girsinler. daha sonra, eğer garantisi bitmediyse apple store akasya ya da zorlu'ya getirin randevu alıp. randevunuzu mac olarak alabilirsiniz.

olay numaranızı da yanında getirin. o numara ile garanti süresine bakacaklar.

kolay gelsin.
  • mutlubulutlar  (10.10.15 23:57:22)
Hocam garanti belgesi falan yok maalesef, çok aradım fakat bulamadım. Galiba kulaklığı tamir ettirmenin tek yolu iyi bir elektronikçi bulmak. İhtiyacım olan şey de o ama kime güvenebilirim bilmiyorum. içinden orjinal parçasını çıkardıkları yazıyor internetteki yorumlarda

  • megacracker  (11.10.15 00:02:00)
garanti kağıdına ihtiyacınız olmayabilir. elektronik fatura almış mıydınız amerikadan? belki oradan detaylara ulaşabilirsiniz. 1 seneyi doldurdu mu alalı? amerikada çoğu eyalette 1 sene universal garanti veriliyor. siz yine de pazartesi mesai saatleri içerisinde arayın apple ı. 216 282 15 11. store a gelmeden orayla bir görüşün, sizi yönlendirirler. bence görüşme yapmadan elektronikçiye falan götürmeyin.

dediğim gibi, daha sonra olay kimliği ile apple store'a gelirsiniz. fakat önce durumu görüşün. bakalım garantisi devam ediyormuymuş.
  • mutlubulutlar  (11.10.15 00:36:46 ~ 00:37:43)
Pazartesiyi bekliuorum, ilk is arayacağım o zaman. Çok teşekkürler

  • megacracker  (11.10.15 00:38:34)
götürebilirsiniz derlerse olay kimliği ile mac randevusu alın. garanti bitimini olay numarasına girsinler burası önemli.

rica ederim.
  • mutlubulutlar  (11.10.15 00:39:57)