[]

adsense hakkında.

merhaba,

zamanında çocukken adsense hesabı açmışım, 20 tl falan var içinde, sorun içindeki para değil de.

ben yeni hesabımla da bir adsense hesabı açtım, 5tl varmış onun içinde de nerden var hiç bir fikrim yok. bir kaç websitemde reklam göstermeye başlayacağım. İki adsense hesabının da ismi, cismi her şeyi aynı. Yarın öbür gün google kesin kapatır iki hesabı da beni de adsense'den banlar.

Bu farklılığı çözmek için napmak lazım, google'a nerden ulaşayım bir adsense hesabını kapasınlar ya da ikisini birleştirsinler. Bir yol gösterin de banlanmadan kurtulalım şu saçmalıktan.

 
Birden fazla AdSense hesabi sahibi olmak bir ihlal degil ki, neden banlasinlar?

Gene de lazimsa destek forumu: productforums.google.com!forum/adsense-tr

edit: Duyuru bu tarz linki algilayamiyor, kopyala yapistir yaparsiniz. Ya da burayi tiklayin: goo.gl
  • crown  (10.10.15 17:50:46 ~ 17:52:02) 
hadi ya, ben illa sorun çıkar diye düşünmüştüm, çok tşekkürler o zaman uğraşmaya gerek yok, eski hesabı boşverip yenisiyle devam edeyim.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (10.10.15 17:56:31) 
Yalniz birden fazla hesabiniz varsa da alacakli isimlerinin farkli olmasi lazim. Onu da nasil duzenleyeceginiz anlatilmis:

support.google.com
  • crown  (10.10.15 17:59:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.