sanki sözlükte yazmak için yaşıyorum

demek istediğim bir şey okuduğum, izlediğim veya bir yere gittiğim vakit bunu sözlük benzeri ortamlarda paylaşmazsam rahat edemiyorum. sözlüklerde ne yazık ki format denen olay veye çaylaklık gibi bu durumu engelleyici cezalar mevcut. twitterda da yazılarımın okunup okunmadığından emin olamıyorum. benim durumumda olan var mı varsa ne yapıyor merak ediyorum çünkü buna tek çözüm inci sözlükte yazmak gibi geliyor.

siz de formata uygun yazin, yani aslinda fazla format da kalmadi eskisi gibi.

  • bonaparte  (10.10.15 15:29:42)
Formati sallayan mi kaldi. Yaz gitsin kim ne diyecek

  • brkylmz  (10.10.15 16:28:22)
sozluk 2005 2006'daki vBullettin forumlara dondu sen hala format kasma derdindesin haci.
illa umursuyorsan ilk cumleyi tanim gibi yap kalani yardir gitsin.

  • jedilance  (10.10.15 16:33:15)