Tanıtım filmine nasıl bir metin yazayım?

bionluk vasıtasıyla tanıtım filmi çektireceğim. giriş, firma tanıtımı, ara kısımlar ve son sloganı bir erkek oyuncu canlandıracak. tanıtımı yapılacak ürünün görtülerinin olduğu kısmı da bir bayanın seslendirmesini düşünüyorum. bu kısımda hata mı yapıyorum? yani erkek oyuncu görüntüsüyle anlatacak vs, ama ürün tanıtım görüntülerini de onun mu seslendirmesi gerekir? bütünlük burada önemli midir?

seslendirecekleri metinler için; düzgün, akıcı ve basit türkçe cümleler yazmaya gayret ediyorum. burada dikkat etmem gereken bir husus var mı?

ürünün hedef kitlesi kimse o seslendirmeli. bir de mesajının net olması lazım. RTB (reason to believe) o kadar net olmalı ki tüketici "haa vay be alayım hemen" demeli.

  • okanbenbirseybuldum  (10.10.15 14:04:08)
ürünün hedef kitlesi tarımcılar. kimse o seslendirmeli kısmını pek anlayamadım. sanırım erkekleri hedefleyen ürün ise erkek, kadınları hedefleyen ürünse kadın seslendirmeli demek istediniz. ama buradaki ürün genel bir ürün.

  • o kadar da degil aga  (10.10.15 14:08:20)
eti burçak reklamlarındaki gibi bir ses olabilir.

  • her gece aç  (10.10.15 14:17:21)
aslında yapmak istediğim şuna benzer :

www.youtube.com

Bunun sunuculu şekli anlayın işte :)
  • o kadar da degil aga  (10.10.15 14:35:37)