Playstation 4 - demo çalıştırmama

Merhaba,

Dün benzer bir duyuru açtım; fakat cevap alamadığım için şansımı tekrar deniyorum. İnternet'te de doğru düzgün bir cevap bulamadım zira.

Alet yeni geldi. Psn üyeliğinde yeri Türkiye olarak gösterdim; fakat bazı demo'ların çalışması için farklı ülke göstermek gerekiyormuş sanırım. Başka bir psn üyeliği alıp, ülke olarak Yeni Zelanda'yı gösterdim. Bu sefer bilgisayar üzerinden psn'e girip, download to my ps4 dedim; fakat demo inmesine rağmen yine çalışmıyor. Daha doğrusu, oyuna giriyor ve tanıtımı kendi kendine geçtikten sonra klasik "devam etmek için x'e basın" kısmında hiçbir tuş işlemiyor. Ana tuşla uygulamayı kapatabiliyorum sadece. Dünden beri hasta etti bu durum. Bilen eden varsa süper olacak.

Teşekkürler.

ilk defa duyuyorum böyle bir şey. yeni Zelanda muhabbetini anlamadim turk psnde olması lazım zaten demonun?

interneti kesip demoya girmeyi dene bir de.
  • mattiadestro  (10.10.15 10:29:31)
Sözlükte fifa 16 demo'sunu indirmek için Yeni Zelanda gösterenler vardı. Bir de o şekilde denemek için yaptım ben de. İnternet'i kesip de girmeye çalıştım şimdi; fakat o da olmuyor.

  • doktor bey  (10.10.15 10:36:18)