[]

özgüven eksikliği midir sosyal fobi midir nedir

öncelikle tek çocuğum bu yüzden rekabetçi bir şekilde büyümedim azimsiz de diyebiliriz bu yüzden kızlardan hoşlansam bile sevgilim olsun diye kasmıyorum fırsat bulursam sakince sohbet etmeye çalışıyorum o kadar dolayısıyla samimiyeti kzıın çabası olmadan artırmam zor oluyor öyle olsa bile geriliyorum genelde buluşmada ve midem bulanıyor bu beni daha da çekimser yapıyor kızlarla ilişki kurmada. ya forever alone mu olucam ya da köyden birini bulucam başka çare yok gibi. ilerde yalnız kalacağımı bilmesem hayat arkadaşı olacak birini aramazdım şuanki halimden memnunum çok şükür ama hayat zor zaman geçiyor.
 
Rekabete aliskin olmama durumunu paylasiyorim ben de senin gibi. Dolayisiyla hemcinslerim gibi kicimi yirtmiyorum yirtamiyorum karsi cins icin ancak gerektiginde daha dogrusu denk geldiginde de gayet yurutebiliyorum olayi. Yani kendini biraz asman lazim hirsli olmamak ugrasmak istememek ayri ayagina gelen firsattan bile cekinmen ayri seyler tamamen. Kendini zorlamazsan comfort zone denen seyden cikamaz ahanda hep boyle kalirsin ben bile ara sira zorlarim kendimi cok da ise yarar bi kere fark etsen zaten sen de bunu acilirsin.


  • floydian  (10.10.15 03:27:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.