[]

Dizleri problemli insana spor

Her zaman hareketli bir insan oldum, asansör yerine merdiven kullanmaktan düzenli spor yapmaya kadar. Gelgelelim her iki dizimde de mühim sıkıntılar var ve dizlerimi olabildiğince az bükmem gerekiyor. Böyle olunca yüzmeden başka spor yapamaz oldum. Ama onu da henüz düzenli hale getirme fırsatım olmadığından vücut kendini salmış halde. Sizce evde veya spor salonunda ne tür hareketler yapabilirim dizlere minimum, hatta mümkünse hiç yük bindirmeden?

Çok teşekkürler, herkese hareketli ve sağlıklı günler!


 
pilates


  • la noix  (09.10.15 20:31:31) 
takipteyim.
tenis DEĞİL onu biliyorum :(

  • sibertenik  (09.10.15 20:49:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.