telefondan fotoğrafları kurtaramıyorum :(

sürekli usb hata ayıklamasını etkinleştir diyor zaten etkin halde ama bağlanmıyor. yeniden kapatıp etkinleştiriyorum. yine tık yok. root da yapamam garantisi devam ediyor telefonun. bir yardım edin lütfen ne yapabilirim :(

Bugün bu konu hakkında birkaç duyuru açmıştınız, birine yanıt vermiştim. Biraz daha açayım, root işlemi yapılmamış telefonlarda veri kurtarmak normalden daha zordur. Garantiniz bozulmasın istiyorsanız, teknik bilgiye de sahip değilseniz kalkışmayın derim. Root olmamış cihazlarda daha önce yazdığım uygulama ve Recuva gibi yazılımlar bir nebze faydalı olur. Tüm bunlara rağmen kurtarma yapamadıysanız cihazınızdaki silinme anından itibaren veri okuma-yazma gerçekleşmiş olabilir. Yani cihazı kullandığınız için silinen alana yeni veriler yazıldığından eskisini kurtarma şansınız sıfıra yakındır.

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (09.10.15 16:28:41)
daha evvel yazdığınız program ve recuva telefonumu hiçbir şekilde görmediği için taratamıyorum.
root işlemi yaptırırsam bulabilir miyim pekii, sabah yaşandı olay. daha hçbir şey kaydetmedim yerlerine

  • sırtçantalı  (09.10.15 16:31:21)
Siz fotoğrafları sildiğiniz andan beri cihazınıza birşey kaydetmediyseniz, Google Play Store'dan herhangi bir uygulama güncellemesi almadıysanız, kısacası telefonunuza herhangi bir veri girişi olmadıysa bu programlar yardımcı olurdu. Root işlemini bu saatten sonra yapmanız hiçbir işe yaramaz, cihazınız tamamen sıfırlanır ve tüm yönetici panelleri kullanıcı erişimine açılır. Cihazınız root halindeyken bu iş başınıza gelseydi kurtarma şansı çok yüksekti.

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (09.10.15 16:40:51)