bu işe başvurur muydunuz?

careers.stackoverflow.com

60k maaş, relocation ve visa sponsorship demişler.

60k maaşla new yorkta yaşanır mı peki?

  • masa penisi  (09.10.15 11:54:57)
Yillik 60k ile yasanir diyorlar filmlerde.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (09.10.15 11:56:43)
1 dakika bile durmazdım ben.

  • bedbed  (09.10.15 12:03:50)
o tiplerle çalışılır mı lan? hep daşşak, apış arası kokar o şirket... o sağ en baştaki beyaz gömlekli arkadaşı zeytinburnunda gördüydüm sanki... emin misin ny olduğunua :D

şaka bir yana eğer yapacak başka işin yoksa ve elindeki en iyi bu ise git. boş duracağına çalış...
  • unique hint kumasi  (09.10.15 12:15:47)
Vergi sonrası 60binden ne kalicak o önemli bence. 60in yillik olduğunu varsaydım tabi.

  • ghilleinthemist  (09.10.15 13:06:09)
yasanmasa da yasayacaksin. az yiyeceksin, gezmeyeceksin! istanbuldakiler gibi her cuma ickiye vermeyeceksin kendini!?
relocation ve vize zor bulursun normalde. iyi bir yazilimci isen oraya gittikten sonra 1 yil calisir daha güzel bir is bulursun .
Dallas mallas tarafina gectin mi tamam.
california taraflarinda kira 2000 dolardan baslar.
  • fleshbloodmore  (09.10.15 13:26:30)
giris seviyesi icin yillik 50-60k normal yerine gore. bir kac sene icerisinde artar ama turkiye'de yasiyorsan ve abd'de green card filan yoksa bir seneden once calismaya baslayamazsin calisma vizesi prosedurleri yuzunden, bu sene kapanmis gibi gorunuyor www.uscis.gov

  • oshamahue  (09.10.15 13:34:11)