gunumu programlayabilecegim bir uygulama

surekli olarak kafamda yapacagim isleri dusunurken bazilarini gun icinde yapmayi unutuyorum, gece aklima geliyor. bazen de zamanim yetmiyor. bu yuzden gunluk, haftalik, aylik yapmam gerekenleri yazacagim, onun da bana hatirlatacagi bir uygulama var midir? telefona alarm kurmaktan filan hoslanmiyorum, yazili sekilde gelse daha iyi olur sanki.

tesekkur ederim simdiden herkese.

ben bu iş için telefonun ajandasını kullanıyorum. hatırlatma özelliği de var.

  • sta  (08.10.15 15:21:54)
Telefonun takvimini kullanabilirsin

  • Wilhelm  (08.10.15 15:21:54)
Google keep

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (08.10.15 15:26:00)
wunderlist, any.do gibi uygulamalar belki yardımcı olur. any.do paralı bildiğim kadarı ile ama amacınız sadece todo list yapayım, zamanı gelince hatırlatsın ise wunderlist hem ücretsiz(di) hem de kullanışlı.

  • mesene  (08.10.15 15:26:04)
Google Keep

  • emreorhan  (08.10.15 15:36:36)
wunderlist demeye gelmistim :)
upto
bir tane daha vardi hatirlarsam yazacagim :)
  • chaotic good  (08.10.15 15:37:42)
ios için 24me adında bir uygulama var, çok kullanışlı. üstten inen bildirim panelinde bugünün, yarının özetini de görebiliyosun. hatırlatma tool'ları falan da çok kullanışlı. android'de var mı bilmiyorum.

  • animalman  (08.10.15 15:49:03)
ios icin "timeful" diye bi app varmis ona da bakabilirsin.

  • chaotic good  (08.10.15 16:32:03)