PC için faydalı uygulamalar, oyunlar vs

PC'ye format attım. Chrome, utorrent, bsplayer, winrar, spotify, skype, stata, octave, dropbox dışında şey yok.
şöyle birkaç tane uygulama ve oyun yüklemek istiyorum ancak bu iki konudan da epey uzak kaldım. tavsiyesi olan var mı?

utorrent varsa peerblock da kur bence.

  • sutlu nescafe  (08.10.15 09:20:30)
f.lux bence vazgeçilmez bişi.

  • whoosie  (08.10.15 09:27:40)
portable olarak windirstat, pdtk builder, foxit, vlc ve antrenamer kurarim. bilgisayar doldukca hepsinin ayri ayri yararini gördüm. normal versiyonlarini da kurabilirsin. bir de revo uninstaller kurarim standart. bir de bit defender ultimate security var, o ccleanerin vs görevini dahi yapiyor. harici baska tools kategorisinde uygulamam yok. üzerine autodesk, matlab ürünleri su bu cakiyorum, öyle devam ediyorum genelde.

  • wiillii  (08.10.15 09:39:12)
ne bsplayer ne vlc player... en iyisi mpc-hc
benim sevdiğim pek bilinmeyen bir şey: 4t tray minimizer
photoshop
oyun olarak lol
chrome uninstall, firefox...
oyunla ilgileneceksen msi afterburner
notepad++
  • ucan spagetticanavari  (08.10.15 09:48:36)
Any video converter mutlaka olsun.

Turkce ve beles arayuzu de kullanisli.
  • halitkin  (08.10.15 11:02:31)
lightshot - screenshot almak için.
spotify - müzik için

  • tekilasisesi  (08.10.15 11:12:22)
masaüstü notları almak için stickit.
windows'un kendi notları sabit durmuyor (en son kullandığımda öyleydi en azından)

www.singerscreations.com
  • spadram  (08.10.15 12:11:13)