kıl dönmesiyle ilgili soru

aşağıda da gördüm ama alakası yok onunla. tedavi ettirilmezse çok sıkıntısı olur mu ? minimum 3-4 ay sonra tedavi ettirebilirim çünkü ne yazıkki

kıl dönmesi malum yerde

Rahat oturamazsın , sırtüstü yatamazsın.. kıl zaman geçtikçe büyür , büyür , büyür..

Korkma sadece toprağa gideceksin... Sonra toprak olacaksın... Sonra sularla birlikte bir çiçeğin bedenine yürüyeceksin... Oradan özüne ulaşacaksın... Çiçeğin özüne bir arı konacak... Belki... belki o arı ben olacağım.
  • gotunden entry uyduran adam  (07.10.15 19:18:06)
sıkıntı olmaz deniyor. ama bence ilerleyince alınan alan vb. daha büyük oluyor.

  • siradisi00  (07.10.15 19:20:53)
ben 1.5 sene erteleyip askeri hastanede olmuştum.. valla o bölgeye dokununca patlamaya hazır sivilce gibi 3-4 senedir..
Rahatsızlık vermiyor ama ameliyat oldum bi daha olmaz diye birşey olmuyor.. nüksetme durumu var..

ameliyata girdiğimde Şebnem Ferah - Can Kırıkları calıyordu.. Şarkı bitti ameliyatta bitmişti..
Dikiş aldırmak daha kötü.. Bunun sadece adı ameliyat korkacak birşey emin ol yok
  • gotunden entry uyduran adam  (07.10.15 19:23:32)
entry uyduran zaten daha önce oldum ameliyat aq ya 2 sene oldu gene nüksetti ama sınava hazırlanıyorum boş vaktım yok

  • yamuklu sucurta  (07.10.15 19:34:29)
Ölüm riski yok ama yaşam kaliteni düşürür. Bir de eğer şimdi ameliyat olursan -söz gelimi- 15 günde iyileşir, 4 ay sonra olursan bir ayda iyileşir.

Bunun iki türlüsü var. İltihap eğer akıyorsa, canını yakmaz. Bu açık yaradır. Eğer kapalıysa ve şişkinlik varsa dokunamazsın, oturamazsın, ızdırap olur sana.

Geçmiş olsun.
  • yirmisantim  (07.10.15 19:39:56)
Boş vaktin bol oluyor zaten ameliyattan sonra.. ve 1.5 hafta falan sürüyordu sanırım o süreç (4 Sene oldu olalı)
Hareket mekanizmana engel olmuyor, yaşam kaliteni düşürmüyor ise Sınavlardan sonraya ertele..
Ben hava değişimi alırım diye 1.5-2 sene askere kadar engellemiştim..
  • gotunden entry uyduran adam  (07.10.15 19:41:22)
altı ay ertelemiştim.ama bölgeye dikkat etmen lazım ve banyodan sonra temizliği iyi yap.dökülen saçlar içeriye daha da birikmesin.arada akıntı fazla olursa ve acı hissedersen eğer,doktor kontrolunda antibiyotik alımı yapmalısın.

  • iwilldiealone  (07.10.15 19:41:28)