[]

Hangi akıllı telefonu alsam?

Yeni bir akıllı telefon alacağım eskisini baya eskidi artık (samsung galakxy ace) ancak hiçbir fikrim yok bu konuda. Akıllı telefon özelliklerinden internetle olan şeyleri çok kullanırım. Şarjı önemli benim için günde 3 defa şarj etmek istemem ve boyutu da çok büyük olmasın. 1.250 TL civarı çıkabilirim. Ne önerirsiniz?
 
windows 10 telefonları bekle bence. yıl sonuna kadar çıkması planlanıyor 2016 ilk çeyrekte filan da yeni seri modeller çıkar herhalde gecikme olmazsa.


  • ucan spagetticanavari  (07.10.15 13:06:38) 
sony xperia z2 aldım yeni. daha ilk şarjımdayım, dün sabah çıkardım şarjdan, şu an %20, az da kullanmadım. fiyatı 1500tl civarı. daha küçük ve şarjı daha iyi giden sony xperia z3 compact var, onu tavsiye edebilirim sana. onun da fiyatı 1400-1450tl genelde. boyutu da sana daha uygun, benimki 5.2 inç, o biraz daha küçük.


  • lemmiwinks  (07.10.15 13:20:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.