Viyana - Prag - Budapeşte Üç Beş Soru

Kasım ayında küçük bir seyahatim olacak, tursuz gideceğimiz için sormak istediklerim var.
- Aralarında ulaşımı otobüsle yapalım diyoruz ama hangi duraklardan inmeli binmeliyiz? Erken almalı mıyız yoksa gelince oradan halledebilir miyiz? Hangi firmadan alalım?
- Konaklama ağırlıklı Viyanada olacak, neresinde kalmalıyız?
- Prag gecesi için nereye gidelim, otelden öneri alıp da kazıklanmayalım..
- Nasılsa yine gideriz diyerek Budapeşteye bir gün ayırıyoruz, görmeden dönme dediğiniz nereleri sığdırabiliriz.

Gibi gibi.. Çok fazla müze, kilise gezelim kafasında değiliz zira Kasımda +-3 derece ortalama sıcaklık gösteriyor, öyle deli dana gibi gezilemeyebilir.
(Kafka evine gidilecek, onu kapsam dışı tutuyorum:)

Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Viyanada havalimani degil, city dutaginda yapin.

Studentagencyb- prag viyana icin
Orangeways - budapeste viyana icin

Onceden alsaniz iyi olabilir. Bir de eurolines var tabi ama o heo daha pahali oluyo.

Viyanada da booking.com u acin, konumu 8 ve ustu olan herhangi binyerde kalabilirsinix. Zaten yine booking.comda haritadan konumunu gorursunuz.

1010, 1040, 1060, 1070, 1080, 1090da gozunuz kapali kalsbilirsiniz.
1020,1030 ve 1050te haritaya bakin.

Bunlar posta kodu bu arada.
Soguklk korkulacak bir sey degil, saglam mont alin sonra deli dana gibi dolasirsiniz.
  • kuehles blondes  (07.10.15 11:50:04)
Hala cevaplanmamış sorularım var :(

  • Aman Sen de  (08.10.15 10:31:42)
1/2/3 day itinerary in vienna/budapest/prague diye arayin. resmi turizm sitelerinde ve tripadvisorda cikiyor iste.

  • kuehles blondes  (09.10.15 15:15:21)