[]

deezer premium iptali

bu sene servis yerine araba kullandığım için kulaklıkla değil de radyodan dinliyorum müziği dolayısıyla 1 yıldan beri severek kullandığım deezera boşa para veriyormuşum gibi geliyor. acaba hali hazırda offline moduna indirdiğim şarkıları dinleyebilir miyim yine offline olarak premium olmasam bile.
 
spotify'da 30 gün online olmazsan offline şarkılar siliniyor, onda da öyledir muhtemelen.

30 günde bir online olup premiumunu kontrol ediyor.
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (06.10.15 22:50:25) 
sadece premium da var offline olayı, karşılaştırmalı bakabilirsin www.deezer.com

sadece yolculukta kullanıyorsan birşey diyemem ama iş yerinde evde falan da dinliyorsan benim gibi boşa vermiyorsun bence aylık 10 lirayı. listelerin, yeni keşifler, offline dinleme veya ne bileyim radyoların dj'lerine bağlı kalmadan özgür hareket edebilme, reklamlara maruz kalmama, kaliteli ses gibi bir çok özellik sebebiyle bence kesinlikle boşa para vermiyorsun.
  • candanag  (06.10.15 23:03:43) 
Ben uyeligimi durdurdum, en son offline sarkilarimi dinleyebiliyordum. Son zamanlarda bakmadim ama.


  • evrim halkasi  (06.10.15 23:11:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.