Booking.com 2 kişilik ddalarda kişi başı fiyat karmaşası

sitede otel fiyatlarını incelerken bazı otellerde, 2 kişilik oda rezervasyonu ekranında ücret "kişi başı" şeklinde geçiyor. bu yazılımsal bir fazlalık mıdır? yoksa gerçekten 2 kişilik odalarda 2 kişi konaklama için vitrin fiyatının 2 katını mı ödememiz gerekiyor?

hayır değil, 2 kişilik odada 2 ayrı kişi kalabiliyor, eğer o odadaki tek yatağı alacaksan ayrı fiyat, 2 yatağı alacaksan ayrı fiyat verebiliyor oteller. tabii otel eğer vitrin fiyatını tek kişilik olarak gösteriyorsa ve odayı tek kişi, 2 tek kişi, 3 tek kişi diye hesaplıyorsa dediğin gibi oluyor, otelin çakallığı. azami şeçeneğinin altında 2 insan varsa o iki kişinin fiyatı oluyor, eğer kişi kişi kalacaksanız 2 insan figürü olan fiyatlara bakın.

  • baba jo  (06.10.15 16:54:10 ~ 16:54:48)
arkadaşın dediği gibi bazı yerlerde tek başına gitsen de çift kişilik ödeyebiliyorsun.benim bu yaz başıma geldi.o ibareden anlıyabiliyorsun durumu

  • high hopes of the sozluk  (06.10.15 17:16:06)
Fiyat araması yaparken 2 kişilik en düşük diye ararsan(filtre kısmında olması lazım) istediğin fiyatlandırmayı gösterir.

  • baba jo  (06.10.15 17:21:55)
direk caps koy tam yorum yapabileyim

  • basond  (06.10.15 17:44:01)