karar anı sorusu ?

ladies and gentleman,

soru söyle ;

bir özel şirket dolgun maas, ev kirası, araç, prim vs. verme karsılında arabistanın al khhubar (deniz kıyısı) a yerleşmemi istiyor. tr de çalışıp o parayı verebilecek bir şirket veya iş çok zor..

soru su gidip orada tek basınıza çalışır mıydınız ?

bi benzeri de dubai'dir oranin. daha yasanilasidir elbette. cogu insan 5-10 sene para biriktirip ulkesine doner (ya da baska bi ulkeye ziplar).

eger gencsen ve birseyler biriktireyim biraz disimi sikip diyorsan git.

bakma oyle deniz kenari dediklerine, sirf icki icmek, iki kadin gormek icin adamlar bahreyn'e gidip geliyor arabistandan.

ha ama dolarla maas alacaksin, aldigin para tr'de cok degerli olacak. atiyorum tr'den cektigin bi kredi varsa aldigin maasla cok rahat odeyeceksin. tr'de almakta zorlandigin seyleri ordan kazandiginla cok rahat alabileceksin.

ama sikilacaksin, ozleyeceksin, sicaktan illallah edeceksin. tercih senin yani hocam.
  • brkylmz  (05.10.15 23:43:47)
evet

  • kayranin kedisi  (06.10.15 11:08:15)