Vukuatli Nufus Kayit Ornegi

Son 1 hafta icinde bu belgeden alan var mi aramizda? Acilen bir sey sormam gerekiyor da.

Tesekkurler.

direk soruyu sorsan?

  • sta  (05.10.15 16:43:31)
Ben aldım.

  • okuyamıyom ben ya  (05.10.15 16:58:55)
Kardesiniz var mi? Kardesinizin adi da yaziyor muydu belgede yoksa yok muydu? Ben bu belgeden 1 ay once aldigimda anne baba kardesim ve ben olmak üzere 4 kisinin adi yaziyordu. Bugun gittigimde ise yonetmeligin degistigini ve artik kardesin olmadigini soyleyerek yalnizca anne babam ve benim adimin yazili oldugu kayit ornegini verdiler. Kardesininkini de istiyorsan annesi veya babasi gelip alacak dedi hatta. Kardesim 20 yasinda, anne baba ne alaka onu anlamadim. Ayrica, ben bunu burs icin vakiflara vereceğim. Vakif o belgeye bakip beni tek cocuk sanacak. E ben ne anladim bu isten? Acaba sikinti benim gittigim buroda miydi yoksa genel olarak kardes meselesi var mi bunu öğrenmek istiyordum. Tesekkurler simdiden.

  • mukrime  (05.10.15 20:25:22)
Tabii kardeşlerim de vardı. Sadece anne babayı gösteren bir belge vermeleri mantıksız geldi.

  • okuyamıyom ben ya  (05.10.15 23:40:08)