[]

soju ya da sake türkiye'de nereden alınabilir?

var mıdır türkiye'de bu içkilerin satıldığı bir yer? ya da şöyle internetten türkiye'ye içki sipariş edilebilen bir site? hele birazda uygun fiyatlı olursa çok makbule geçer:)
 
bilemiyorum ama sonuçta Türkiye'de Japon restoranları var onlara bir sor istersen.


  • eksi daglarinin aslani  (05.10.09 21:06:41) 
soju hic gormedim. bulursan lutfen bana da haber ver.

sake gordum. hatta bu konuda sozluk'te entry'm de var. california urunu sake 150-200TL'ye satiliyor. amerika'da satis fiyat 8 dolar, almanya'da satis fiyati 8 euro. bizde 150 tl. almaya degmez. bu benim buldugum tabi, ama baska cesitten de haberim yok. yine bulursan haber ver lutfen.
  • wpi  (05.10.09 21:34:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.