Kas boyamac

kaslarımın kuyruk kısmı inanılmaz seyrek. Kas kalemiyle boyarsam komik mi olur? baştan sona hepsini mi boyiyim yoksa sadece kıl görünümlü çizgiler mi cekiyim? (tarife gel:p)
ve bu kas kalemi kas renginden açık mi olmalı? köyü mu? tam Kasım renginde kalem de yok

Ben yapmadım ama biraz boyayıp fırça ile dağıtıyorlar. Yani aslında gölge gibi görünüyor.

Kıl görünümlü çizgiler komik görünebilir :)
  • lcha  (05.10.15 15:10:57)
Kaş farı diye satılan farlar var, onlardan alabilirsin.
Benim de seyrek, aradaki boşlukları onunla dolduruyorum.

kalemle de çizgiler olarak değil de; sanki karalama yaparmış gibi (tam tarif edemedim ama) yaparsan daha iyi olur.

benim saç baş koyu kahve (gerçi şu anda siyaha yakın oldu ama en son boyadan sonra) koyu kahve kullanıyorum.

ayrıca, denemedim ama bir arkadaşım normal bildiğimiz kurşun kalemi de boşlukları doldurmak ve biraz daha koyu görünmesi için kullandığını söylemişti.
  • hatunun biri  (05.10.15 15:28:50)
far biraz daha doğal duruyor (normal far, açılı fırçayla sürebilirsin).
mac'in asansörlü kaş kalemi başarılı.
make up forever aqua brow biraz yapay duruyor.
  • kayranin kedisi  (05.10.15 15:32:13)
bunun için evde alıştırmalar yap. sür-çıkar. kulak çöpüyle fazlalıkları sil. elin alışıyor.

  • ruhen hastayim ben  (05.10.15 17:57:38)