Üniversite için mail

Yurtdışında bölümüm üzerine ilk sırada olan bi okul.
Ortalamam 2.18/4.00 ama kafa zehir.
Bu okula öyle bi mail atmam lazım ki beni almalı en azından bir dönem orada bulunmak istiyorum.
Ales e gireceğim yakında. Ne bileyim çok yönlü biriyim.

Nasıl etkileyebilirim? Zor biliyorum ama.
Ne yazmalıyım ya da neyi nasıl yazmalıyım?

Kafa zehir sonucuna nasil vardiniz? Bunu destekleyecek basarilarinizi yazin soyle oduller kazandim, boyle urunler ortaya koydum vs?

  • crown  (04.10.15 23:05:16)
kafa zehir'den sonrasini kafanin aslinda pek de zehir olmadigini dusunerek okudum. madem kafa zehir, bu mail'i kendin yazarak coktan gondermis olman gerekiyordu. bence olmaz bu is.

  • gencliginde metalci dovmus hikmet amca  (04.10.15 23:10:28)
notun kısmen önemli. çok daha önemli olanı, seni neden almalılar, ne başardın? veya şöyle diyelim, neyi çok iyi biliyorsun -ki gideceğin yerde veya bu alanda ciddi bir boşluğu doldurabilirsin? soru bu, cevap sende...

  • fempusay  (04.10.15 23:14:00)
Bir bilene danışmak için sordum zaten az çok tasarladım yazmak istediklerimi.

  • indescribable  (04.10.15 23:19:37)
Almazsanız kendimi keserim yaz

  • hayde bre  (04.10.15 23:30:54)
Bölüm nedir okul hangi kıtada ona göre tavsiye verelim.
Ayrıca bizim kıytırık ALES yurtdışında geçmiyor.

  • cilekli pasta  (05.10.15 00:11:46)
California :(

  • indescribable  (05.10.15 00:15:39)
DGAJSDGAJSGFJASF.

kafa zehir derken? daha Türkçe kurallarını bilemezken mi? no way.
  • devorgilla the gunslinger  (05.10.15 00:49:42)
selam türkçeci, senin mesain yarın sabah başlıyor haftasonu değil. biraz uzaklaşır mısın?

  • indescribable  (05.10.15 00:55:32)