[]

ufolar

simdi haberturkte yine bu haktan akdogan mi ne konusuyor. bu adamin olayi nedir? ufo kesin yoktur diyemiyorum ama bu adam da kafayi bunlarla bozmus galiba.

bir de bu ufo goruntuleri neden hep flu, bir milyon goruntu var bir tanesi bile net olmaz mi karrrrrdesimmmm?

soru: haktan ne ayak?

 
sana verebileceğim en güzel cevap bu: www.youtube.com

şarkının sözlerine bak, çevirisine bak gerekirse hatta açıklamaları bile okuyabilirsin. hatta bundan bi önceki şarkı da "blame hoffmann"

(bkz: albert hofmann)
  • rahip janick  (04.10.15 21:49:22) 
taverna muzik deyince akla nasil fedon geliyorsa ufo'dan da bu arkadas sorumlu. bence super lan.


  • mayeskuel  (04.10.15 21:50:19) 
Ufo goruntuleri derken?
Herhangi bir ufo goruntusu yok ki bu zamana dek kaydedilmis:)
Tamami ya fake, ya da bir takim isik, golge, duman, yansima gibi seyler uzunden goze tuhaf gozuken siradan goruntuler. Bu zamana dek kaydedilmis ne bir ufo goruntusu, ne sesi, ayak izi, kalintisi, radyo sinyali bilmemnesi hicbir seyi yok. Dunya disi yasama dair bulunmus "en ufak bir iz" bile yok. Sadece olmadigini kanitlayan hicbir sey olmadigi icin daima ihtimal var.
  • stavro  (04.10.15 21:50:46 ~ 21:53:09) 
Carl sagan'in bir lafi var;
"Isik sacan herhangi bir cisim gorup onu tanimlayamiyor olmamiz o cismi bir uzayli yapmaz."

  • stavro  (04.10.15 22:03:20) 
ntv'de bu bahar haberlerinde (web haberleri) abd ordusunun özürü yayinlandi. halka 51. bolge ve uzaylilar hakkinda boyle bir sey varoldugunu soyledikleri icin ozur dilemisti. gariptir sonra bir ay olmadan yine ufo haberleri vermeye basladilar. cok komikler.

goruntulerin flu olmasi veya net olmamasi oradaki inandiriciligi arttiriyor. sen diyelim ortaya bir gizem atacaksin ve devamli havada dolasan bir cisim gostermek isteyeceksin. adamlar bunlari en ince detayina kadar dusunuyor, hareket halindeki cisim hafif flu olabilir, silik olabilir. cok net olamaz.

ordu 51. bolgede ordu teknolojileri deneyleri gerceklestiriyor. hitler'den kalma planlardan tut da aklina gelebilecek ve gerceklesme payi olan her seyi deniyorlar. nukleer us olarak da kullanabiliyor olmasi muhtemel. zaten oyle berbat bir yer ki belgeselde oranin icine girdiginde askerin dur demeden vurma emri var.

haktan akdogan konusunda ise adam bu isten para kazaniyor. belli ki inaniyor. ben kotuleyemem bu adami ama herkes hayatta kendi idealleri ve inanclari icin ugrasiyor, dogru veya yanlis. inanip, inanmama tamamen size kalmis.

ben de o kadar ufolar ile zamaninda kafayi bozmus biri olarak 10 seneden beri inanmiyorum. hatta bir gece devamli hareket eden yildiz kumesi gormustum, kafayi yiyecektim. deli gibi de x-files izliyordum. simdi guluyorum kendime.
  • evimin paspasi  (04.10.15 22:42:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.